Nákup FP za mince

Čaute, ako je možné , že môžem nakupovať FP za mince iba po jednom bode ? A niektorý hráči majú možnosť nakúpiť 5/10 FP za mince naraz ?
 

Budik

Dopisovatel
Ahoj, taky můžeš - ale za dia :)

Nevím, jak je to na Betě, ale na běžných serverech to jde za mince jen po jednom bodě.
 

DeletedUser

Host
Nevím, jak je to na Betě, ale na běžných serverech to jde za mince jen po jednom bodě.
Tak to asi hraješ nějakou starou verzi :D

Hádám že rozdíl bude mezi telefonem a PC. Na PC je možnost kupovat po 1, po 5, nebo doplnit celou lištu, podle toho kolik chybí.
Jak je to na telefonu, to netuším.

nakup.png

Úprava: nějak se mi přidání tehle fíčury nedaří najít v oznámeních o aktualizaci. Už kdysi se hromadně testovaly featy tak, že byly zpřístupněné některým hráčům (třeba denní úkoly) před jejich oficiálním zavedením. Je možné, že se tento scénář opakuje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak to asi hraješ nějakou starou verzi :D

Hádám že rozdíl bude mezi telefonem a PC. Na PC je možnost kupovat po 1, po 5, nebo doplnit celou lištu, podle toho kolik chybí.
Jak je to na telefonu, to netuším.

Zobrazit přílohu uživatele 5971

Úprava: nějak se mi přidání tehle fíčury nedaří najít v oznámeních o aktualizaci. Už kdysi se hromadně testovaly featy tak, že byly zpřístupněné některým hráčům (třeba denní úkoly) před jejich oficiálním zavedením. Je možné, že se tento scénář opakuje.
Práveže hrám cez pc, čiže by som mal hrať najnovšiu verziu.. a niektorí hráči to majú možnosť 1,5,9 bodov
a ja mám iba 1 bod :(
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Nejspíš máš na mysli toto, jedno z hodně žádaných vylepšení. Co mám informace tak k tomu mají přístup jen někteří hráči k otestování (na PC i mobilu), a nejspíš se časem zavede plošně pro všechny, prozatím se ale neví kdy přesně tomu tak bude.
6TrDnCR.png
 

Solimak

Turista
Ahoj, taky můžeš - ale za dia :)

Nevím, jak je to na Betě, ale na běžných serverech to jde za mince jen po jednom bodě.

Hraju na PC a kamarád taky, a každý to máme jinak, já to mohu kupovat po 1/5/10 bodech za mince, ale on ne, on tam má jen nákup po jednom bodě, takže asi tím, že se to hraje na PC nebo Telefonu to nebude. Spíš, jestli to není někde v nastavení hráče? Nebo nevím, ale na Betě to bylo už před pár týdny taky spustěné, tady jsem to zaregistroval tak cca 14 dní zpětně. Ale píšou mi hráči v cechu, že to tam většina taky nemají a někdo ano, takže v čem je rozdíl či problém?
 

Solimak

Turista
Nejspíš máš na mysli toto, jedno z hodně žádaných vylepšení. Co mám informace tak k tomu mají přístup jen někteří hráči k otestování (na PC i mobilu), a nejspíš se časem zavede plošně pro všechny, prozatím se ale neví kdy přesně tomu tak bude.
6TrDnCR.png

Ano, toto máme na mysli s kolegou v cechu, já to vidím, on ne.....
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Tak to vypadá že jsme se toho dočkali poměrně brzy. Sice bez žádného ohlášení ale měli bychom tam už všichni mít tu možnost koupit najednou až 10 výzkumných bodů za mince, tak si to omrkněte. :)
 
Nahoru