Nápad na vylepšení nahazování v 1.9 (mobil)

Ahoj všichni,
co kdyby bylo u pozic ve velkolepých budovách tlačítko "Nahodit v 1.9"...? Pro hráče na úrovni 80+ by to při lvlování velkolepých budov ušetřilo počítání... A hlavně by to urychlilo náhozy...
Při vyšších náhozech by člověk nemusel počítat kolik je např. 2695 + 2426.... U hráčů s Arcem 80+ (2695 x 1.9)... Myslím, že tlačítko pro nához v 1.9 by hráči uvítali více, než tlačítko pro návštěvu města... Které je tam dle mého názoru úplně zbytečné...

Za mě je aktuální nahazování zdlouhavé a nedomyšlené... Myslím, že by spoustu hráčů tuto vychytávku uvítalo... A hlavně by nám to zjednodušilo / zpříjemnilo hru.... :)

Za každý ohlas budu ráda!
TyyNa :)
 

Mrtvejmagor

Veterán
to už tu bylo tolikrát a vyšlo z toho tohle
1644744553988.png
už jsem dlouho v aplikaci nebyl a mám v zato že to tam je taky
a navíc 1,9 nához je to co určitě nikdy inno do hry nepřidá páč je to výmysl hráčů jak si ulehčit levlení ;)
 

Tommy Angello

Dopisovatel
Ahoj všichni,
co kdyby bylo u pozic ve velkolepých budovách tlačítko "Nahodit v 1.9"...? Pro hráče na úrovni 80+ by to při lvlování velkolepých budov ušetřilo počítání... A hlavně by to urychlilo náhozy...
Při vyšších náhozech by člověk nemusel počítat kolik je např. 2695 + 2426.... U hráčů s Arcem 80+ (2695 x 1.9)... Myslím, že tlačítko pro nához v 1.9 by hráči uvítali více, než tlačítko pro návštěvu města... Které je tam dle mého názoru úplně zbytečné...

Za mě je aktuální nahazování zdlouhavé a nedomyšlené... Myslím, že by spoustu hráčů tuto vychytávku uvítalo... A hlavně by nám to zjednodušilo / zpříjemnilo hru.... :)

Za každý ohlas budu ráda!
TyyNa :)
PROTI - pokud jsi líná počítat, tak nemám slov, spočítat si jeden level zabere asi 30-40 s., pokud nemáš čas na počítání, tak můžeš jet kolečka ;)
 

Artesis

Komentátor
no podle mě by nebylo špatné kdyby uměl řádek zakladní operanty tedy i Náhod X 1,9 (resp. jaký kolik koeficient), pak yb se to vyřešilo ... prostě sice neuvidíš kolik dáš až při potvrzení příhozu ale bude to vždy tolik kolik zadáš ...
 

miri19

Nováček
PROTI. Myslím, že je spousta jiných věcí co by hráči uvítali mnohem víc, než je jednoduchý a rychlý výpočet náhozu 1,9...
 
Nahoru