Návštěva krčmy mezi členy cechu

Dobrodej

Komentátor
Současný stav: Možnost navštívit krčmu je pouze u přátel. Přitom komunita cechu je dle mého názoru ve hře nejméně stejně důležitá jako komunita přátel. Jediný rozdíl je v tom, že přátele si volím jednotlivě a do cechu vstupuji jako do celku a tento celek neovlivnuje nějaká vnitřní mechanika hry tak jako sousedství.
Nejméně efektivní je situace, kdy kolega v cechu je můj soused a já ho mám mít ještě jako přítele. Situace se sousedy je jiná, protože sousedství se čas od času mění podle vnitřní logiky hry. V případě sousedů plně chápu, že když je chci mít jako přátele, tak si je musím jako přátele přidat.

Nápad-návrh: doplnit do hry možnost (tlačítko do lišty členů cechu) přislušníkům cechu vzájemně navštěvovat krčmu přátel, aniž by byli členové cechu zároveň přáteli.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO, nenašel
 

miri19

Nováček
Ale mu se jedná jen o návštěvu krčmy, což je něco jiného než boje :) je to pomoc ...
asi PRO
 

Lord Org

Psavec
Proti - jedná se o strategický prvek ve hře s určitým cílem, v tomhle případě výběr aktivních přátel, když má hráč zájem mít krčmu často plnou. Rozšířením počtu možných návštěvníků by to už žádná strategická záležitost nebyla.
 

Dobrodej

Komentátor
Rozumím všem názorům, ale počet přátel je omezený. A názor, že si můžu přidat členy cechu do přátel je jistě možný, ale pak se zase ztráci část důvodů být v cechu. Mimo to, pokud bych vyšel z tohoto předpokladu, tak pokud si přidám všechny členy cechu do přátel a dosáhnu na max počet, tak si už nováčky po tomto okamžiku nepřidám pokud nebudu někoho mimo cech mazat. A v rámci cechu bych rád pomáhal právě nováčkům tím že budu navštěvovat jejich krčmu a to teď nejde.

K Lord Org: určitě to není o snaze mít krčmu plnou, tu jsem měl, i když jsem měl přátel jen 50-60. A strategické prvky ve hře se mění i jiné, takže tohle neberu jako nic co by bylo proti logice nebo strategické stavbě ve hře.

Po této diskuzi mě napadá jiný přístup - udělat společný strop přátel stejný i pro možnost posílat pozvánky, třeba na 100 hráčů, protožre pokud mám mít 100% možnost volby přátel jak někteří píší, tak bez rozdílu zda zvu já nebo zve někdo mě. Pak členy cechu automaticky počítat z pohledu krčmy jako přátele (tedy přidat jim ikonu krčmy v seznamu cechu), bez ohledu na počet a bez dopadu na logiku obchodování.
 
Nahoru