Návrh na Event

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RomanS24

Člen
Letos tomu bylo 105 let kdy se potopil slavý titanic,sice vyročí měl před měsícem. ale osobně si myslím že by nebylo naškodu udělat dodatečně Event ještě letos s titanicem. nebo připravit Event Titanic na příští rok.

Přeci jen byla to slavná loď kterou znal skoro celý svět a zároven to byla jedna z největších námořních katastrof v dějinach zaoceanských parníků.
Odměna by mohla bejt třeba socha konstruktéra Thomase Andrewse. která by dávala budto bod nebo spokojenost či by byla sparovana s jinou odměnou z eventu.
 

Svatej

Legenda
To je nic proti ničmu. Ale spíš bych to viděl až na ten příští rok. Ty historická okénka se autoři hry snaží držet v době výročí.;)
Pro mě za mě klidně ano.
 

Kayro

Znalec
Ja jsem treba přetitanikovan ale mozne je vsechno,kdyz muze byt event o balatce kterou prakticky nikdo nezna proc by nemohl byt o Titaniku.Nanestesti to zalezi pouze na INNu a to ma svych nametu asi dostatek.
 
Naposledy upraveno:

RomanS24

Člen
Ja jsem treba přetitanikovan ale mozne je vsechno,kdyz muze byt event o balatce kterou prakticky nikdo nezna proc by nemohl byt o Titaniku.Nanestesti to zalezi pouze na INNu a to ma svich nametu asi dostatek.
Je to fakt ale zase vem si to tak že ten titanik mě napadl uplně spontálně. že to by byl dost zajímavej event. no baletku zna jen určita kategorie lidí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru