Návrh události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13875
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13875

Host
ODMĚNY A ÚKOLY

Současný stav: Myslím že tuto osobnost zatím nikdo nenavrhl, pokud ano, nebo pokud se událost již konala, nevěděl jsem o tom.

Nápad: Událost by se týkala Karla IV., světoznámého krále a císaře, který měl před 2 lety 700 let výročí narození. Koncept bohužel nemám ale napadly mě tyto odměny za splnění události:
Budova - Karlštejn (rozměry 4x4-5x5, bonusy - obyvatelé a spokojenost, to by ke Karlštejnu také sedělo)
Portrét Karla IV.
A zrovna teď mě napadla také dekorace Karlova mostu (cca. 3-4x2, bonusy - spokojenost a např. zboží). Myslím že událost by byla celkem dost zajímavá, a moc českých osobností v událostech tak často nebývá. Co si o tom myslíte? Děkuji za názory.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

DeletedUser13875

Host
pro -lidi a spokojenost moc nežeru- takhle Fp by se hodilo všem!
No lidi a spokojenost myslím aby to ke Karlštejnu sedělo. Lidé tam bydleli a hrad se líbí dodnes všem.
Jen u Karlova mostu nevím co. Podle mě by pasovala spokojenost, kvůli turistice, a zboží, protože most se vyráběl z vajec (prý ), z toho jsem to odvodil. Ale FB by se taky hodily, ale to bych dal při namontování
 

DeletedUser5384

Host
Budu trošku offtopic,ale bylo by možné,kdyby pisatelé,kteří chtějí postovat návrh týkající se hry nepostovali do návrhů pro fórum? Chápu,je to trošku složité,vyžaduje to znalost čtení,ale i tak:D
 

DeletedUser13875

Host
Budu trošku offtopic,ale bylo by možné,kdyby pisatelé,kteří chtějí postovat návrh týkající se hry nepostovali do návrhů pro fórum? Chápu,je to trošku složité,vyžaduje to znalost čtení,ale i tak:D
A kam to mám právě dát? Návrhy se sem dávají, ale nemohu najít kam dát návrh události.....
 

DeletedUser13875

Host
Budu trošku offtopic,ale bylo by možné,kdyby pisatelé,kteří chtějí postovat návrh týkající se hry nepostovali do návrhů pro fórum? Chápu,je to trošku složité,vyžaduje to znalost čtení,ale i tak:D
A jinak.... souhlasíš???
 

Svatej

Legenda
no, do sekce návrhů jsi se trefil. :D Jen do špatné podsekce. ;) Ale nech to bejt... On ti to někdo z moderátorů přesune když půjde kolem a tohle ho trkne do oka. ;) Nejsi první a zdaleka určitě ani poslední.
Co se mostu týče, tak ty v té době představovaly důležité obchodní spojnice a Karlův nebyl ani zdaleka vyjímkou.
Takže tématicky bych navrhoval zboží a mince.
 

DeletedUser13875

Host
no, do sekce návrhů jsi se trefil. :D Jen do špatné podsekce. ;) Ale nech to bejt... On ti to někdo z moderátorů přesune když půjde kolem a tohle ho trkne do oka. ;) Nejsi první a zdaleka určitě ani poslední.
Co se mostu týče, tak ty v té době představovaly důležité obchodní spojnice a Karlův nebyl ani zdaleka vyjímkou.
Takže tématicky bych navrhoval zboží a mince.
Přesně!
 

DeletedUser13489

Host
Taky určitě PRO, jen bych místo populace zvolil body výzkumu, ale to je jen detail
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru