nastavení grafiky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2451
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2451

Host
Ahoj uvítal bych v nastavení teto hry i to co nabíz mnohé jiné hry a to nastavení grafiky na nížší kvalitu , střední a vysokou, protože tuto hru hraje i mnoho hráčů se slabým pc které díky grafice tuto hru neudřží v plinulém chodu a padá jim
a dále bych rád kdyby se vývojáři konečně zaměřily i nato proč hra při motivování tak moc padá skoro všem hráčům myslým že to je jeden ze zásadních problémů teto hry který nikdo snad neřeší čekám na to vyřešení v každé aktualizaci ale marně a je to fakt problém za celou dobu co to hraji jsem se nesetkal s hráčem kterému by to nepadalo a není to vžádném případě prohlížečem.
 

DeletedUser2298

Host
Je to prohlížečem :) Resp. při každém načtení navštíveného města se zaplní část paměti prohlížeče a po X navštíveních se paměť prohlížeče zaplní až prostě "klekne"... takže jde jen o výkon daného PC a používaného prohlížeče, jak rychle tato situace nastane.. U slabšího počítače to bude dřív.. A tento problém zřejmě bohužel nemá řešení - bez toho aby tvůrci naprosto překopali celou hru ( ale do tohoto oboru nedělám..) ale nenapadá mě způsob jak zabránit načítání dat z návštěvy cizího města, když se údaje v tom městě mění co chvíli ( nastavením výroby, např. i interakcemi s ostatními hráči, údaje - o zušlechtění, motivaci..)
 

DeletedUser9906

Host
Tak se právě s hráčem, co mu to nepadá potkáváš:)) A to hraji na noťasu. Jenže jestli používáš Gatesuv blbinec (IE), tak je možné všechno. Jinak souhlas s judas, všechno je to o ramce, když už je mooooc zasviněná, chce to restart prohlížeče .
 

DeletedUser

Host
Já jsem pro nastavení možnosti snížení kvality grafiky (dost by vyřešila i možnost vypnutí animací) k čemu mi je pěkné prokreslení domečků a běhání lidiček či ježdění aut když chci jen sebrat produkci a jít. V tu chvíli mě dost štve čekat třeba i 5 minut než se hra plně načte.
Jinak padání hry není jen v RAM ale také v denní době ve které se do hry připojujete. Příliš mnoho spoluhráčů ve hře zhoršuje stabilitu hry. Jinak používám chrome a to dokonce na jednom počítači jen v anonymním módu, v tom anonymním módu je stabilita a rychlost hry snad ještě horší (tu rychlost chápu, vše se přeci jen načítá vždy znova ale ta stabilita by měla být lepší když je paměť vlastně prázdná).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7160

Host
Problém s pmalostí hry a slabším PC má hodně lidí. Ale to je prostě FLASH. Mě i štve že nemohu nic okopírovat třeba texty nicky hráčů protože je to zase FLASH. Nehledě na to že nemohu pustit hru ve 2 okech. V1 chci třeba mít zaplej seznam cechu a ve druhém seznam jiného cechu. Abych nemusel lítat sem a tam.
 

DeletedUser8060

Host
padani hry je spusobeno tim ze je postavena na flashi ktery zahlcuje pamet. nic jine v tom neni. je to jen tim flashem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru