Nejhorší minihra v události

Která minihra v události je podle Vás nejhorší?

  • Karetní hra (Halloween)

    Hlasy: 38 21,8%
  • Městečko (sv. Patrik a Společenství)

    Hlasy: 30 17,2%
  • Praskání bloků (Divočina a Podzim)

    Hlasy: 15 8,6%
  • Slučování drahokamů/odznaků (Výroční událost a Fotbalový pohár)

    Hlasy: 24 13,8%
  • Vybrání 1 ze 3 (Forge Bowl)

    Hlasy: 11 6,3%
  • Odkrývačka (Letní a Zimní událost)

    Hlasy: 56 32,2%

  • Celkový počet hlasujících
    174
  • Anketa uzavřena .

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
V této otázce prosím zhodnoťte mechanismus události neboli minihru v události. Je tato minihra zábavná/nudná? Je moc složitá/jednoduchá/otravná? Je myšlenka této minihry dobrá? Lze v ní získat hodně/málo denních speciálů? Je založena na náhodě? atd.

Na další anketní otázku můžete přejít ZDE.
 
Naposledy upraveno:

Syndicus

Nováček
Nejhorší je za mě idle city (městečko). Je to pořád dokola, každý den, naprosto tupé klikání toho samého, které ani nejde udělat hned, ale zároveň v prvotní fázi je třeba u toho být vždy přilepený tu půlhodinu. Pak na to myslet několikrát za den. Čili pokud chci nějakou odměnu, což u Patrika nutné nebylo, ale u Společenstva to byla nutnost (jako by jeden event s takto blbou mechanikou nestačil?), tak musím každý den po tři týdny opakovat tu stejně hloupou činnost. To dělá hodiny času...

Jasně, můžu říct, chci odměnu, musím tomu něco dát. To je fér. Jenže to opravdu nemusí být takovou formou, nemusím na to myslet pořád v nějaký specifický čas atd... Nevím, zda nějaký event sežere tolik času, neměřil jsem to, ale na rozdíl od jiných miniher mi tahle nepřináší ani žádné potěšení z toho, že to hraji.
 

Dobrodej

Komentátor
Městečko - naprosto tupé odklikávání bez možnosti nějak zásadně taktikou nebo vlastní logikou ve hře cokoliv ovlivnit
 
Naposledy upraveno:

Sir Cave

Nováček
...protože je to čistě o náhodě a pak když není tak o diamantech (protože třeba v zimě ty odměny stály za to...)
 

Allotria II

Nováček
Slučování drahokamů nebo odznaků zabere dost času a vizuální rozdíly mezi některými úrovněmi sloučených věcí jsou docela malé, tak jsem se kolikrát i spletla. O tom, co je horní a dolní konec klíče by se dalo sáhodlouze diskutovat, ale většina by se nejspíš shodla, že je to přesně naopak, než jak to bylo označeno ve hře.
Minihry založené na náhodě mi nevadí, aspoň je to rychle odklikané. :-D
 

Renoduch

Nováček
Městečko totální hrůza, časově náročné. Nemíním sedět u hry celý hodiny ....... Nej minihra má zabrat míň času než samotná hlavní hra. Takže párkrát kliknout a tradá pryč. Né tam nechat mozek při tápání a přemýšlení co to po mě zase chce ....
 

Adamiran

Nováček
Náhodné klikání dárků na vánoce a pak sv. Patrik - kdyby to mělo alespoň vývoj celé ty tři týdny, ale začínat obden u kloboučníka je naprosto tupá "zábava".
 
Nahoru