Nejlepší hlavní budova z události

Která hlavní budova z události z tohoto roku je podle Vás nejlepší?

  • Pergola (Pizzerie/Bistro)

    Hlasy: 1 0,6%
  • Chýše druidů

    Hlasy: 3 1,7%
  • Věž konjunkce (Královská, Nachová, Přízračná, Vědecká)

    Hlasy: 9 5,1%
  • Pandí rezervace (Svatyně pandy)

    Hlasy: 2 1,1%
  • Obchodní stanoviště (Pirátský záliv)

    Hlasy: 1 0,6%
  • Letní panství (Palác slunečního nebe)

    Hlasy: 11 6,3%
  • Egejské středisko (zamilovaných, zahradní, přímořské)

    Hlasy: 39 22,3%
  • Podzimní vinice (Zářivá podzimní vinice)

    Hlasy: 28 16,0%
  • Laboratoř zrůdností (Hromová laboratoř oblud)

    Hlasy: 30 17,1%
  • Zimní pohádková pyramida (Majestátní zimní pohádková pyramida)

    Hlasy: 51 29,1%

  • Celkový počet hlasujících
    175
  • Anketa uzavřena .

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Zde zhodnoťte dané budovy. Berte v potaz velikost, produkci, efekty, složitost získání, potřeba napojení/nenapojení cesty, potřeba motivace, vzhled atd

Seznam budov s odkazem na wiki: Pergola (Pizzerie/Bistro), Chýše druidů, Věž konjunkce (Královská, Nachová, Přízračná, Vědecká), Pandí rezervace (Svatyně pandy), Obchodní stanoviště (Pirátský záliv), Letní panství (Palác slunečného nebe), Egejské středisko (zamilovaných, zahradní, přímořské), Podzimní vinice (Zářivá podzimní vinice), Laboratoř zrůdností (Hromová laboratoř oblud), Zimní pohádková pyramida (Majestátní zimní pohádková pyramida)


Na další anketní otázku můžete přejít ZDE.
 
Naposledy upraveno:

Syndicus

Nováček
Tohle je docela těžká otázka k posouzení, protože záleží na tom, co hráč zrovna potřebuje. Za mě jsou nejlepší Letní panství, Egejské středisko, Podzimní vinice a Laboratoř. Prvenství ale musí mít Egejské středisko. Dává vlastně všechny bonusy v dobrém množství, dává body, dává relativně dost zboží, nepotřebuje cestu... Někomu se hodí plánky, ale nejdůležitější jsou asi ty okamžité dokončení speciální výroby. Pokud mám budovy ze zlaté ligy, které dávají fragmenty na hlavní budovu eventu, tak díky těm okamžitým výrobám a Galaxii lze tyhle budovy velmi rychle množit, což je momentálně asi nejlepší herní strategie.
 

Dobrodej

Komentátor
velmi těžko odpovědět, VB k eventu vznikají v souladu s nějakým herním schématem (plánem rozvoje) a tak také schopnosti/výkonnost budov nových v roce 2023 je nesrovnatelně vyšší proti předchozí době. VB z předchozích roků už často je potřeba mazat, aby bylo možné plnit požadavky nových (a dle mého špatných) změn v CE, CB. Pak také záleží na taktice, kterou ten který hráč si pro hru nastavil. Bohužel s posuny a vývojem v CE a CB je to směr celkem jednoznačný bojuj a budeš mít ve hře úspěch a/nebo plat a vyhrávej.
 
Naposledy upraveno:

Sir Cave

Nováček
Za mě se povedly asi všehny budovy, každá trochu jinak. Taky zde nejsou zmíněné zlaté navýšení, které jsou taky super.
 

Allotria II

Nováček
Těžká otázka. Každá budova má něco do sebe. Preference záleží na herní strategii. Věž konjunkce je třeba zajímavá tím, že nepotřebuje cestu.

Jen mi přijde, že obecně to Inno trochu přehání s těmi bonusy, které veškeré budovy z událostí v poslední době dávají. Dřívější budovy tím velmi rychle ztrácejí na hodnotě. A snižovat laťku už nepůjde, hráče už namlsali a cokoliv méně bonusového se setká s velkou kritikou.
Také nechápu, proč mají vylepšení třeba 150 dílků, když stejně přibývají po pěti. Kdyby měla 30 dílků a přibývala po jednom, je to úplně totéž.
 
Naposledy upraveno:

Ažmilid

Turista
Všechny odměny považuji za kvalitní, =dobrý důvod event dohrát. Obzvláště oceňuji:
- opuštění SETů
- zavádění budov, které nepotřebují cestu
 

Adamiran

Nováček
Eventové budovy jsou fajn, jen škoda, že starší budovy ztrácejí smysl, chtělo by to zavádění víc těch stříbrných a zlatých vylepšení na starší budovy. Moje první získaná byla kdysi Černá věž, krásně nakreslená budova, ale tu teď mít ve městě nemá smysl, což je škoda.
 
Nahoru