Nejlepší minihra v události

Která minihra v události je podle Vás nejlepší?

  • Karetní hra (Halloween)

    Hlasy: 56 31,6%
  • Městečko (sv. Patrik a Společenství)

    Hlasy: 36 20,3%
  • Praskání bloků (Divočina a Podzim)

    Hlasy: 29 16,4%
  • Slučování drahokamů/odznaků (Výroční událost a Fotbalový pohár)

    Hlasy: 19 10,7%
  • Vybrání 1 ze 3 (Forge Bowl)

    Hlasy: 5 2,8%
  • Odkrývačka (Letní a Zimní událost)

    Hlasy: 32 18,1%

  • Celkový počet hlasujících
    177
  • Anketa uzavřena .

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
V této otázce prosím zhodnoťte mechanismus události neboli minihru v události. Je tato minihra zábavná? Je moc složitá/jednoduchá/otravná? Je myšlenka této minihry dobrá? Lze v ní získat hodně/málo denních speciálů? Je založena na náhodě? atd.

Na další anketní otázku můžete přejít ZDE.
 
Naposledy upraveno:

Syndicus

Nováček
Za mě je nejlepší karetní minihra, protože nevyžaduje po pochopení moc času, je relativně zábavná, není nutné hrát úplně každý den naplno a odměňuje schopnosti. V rámci Halloweenu bylo super, že šlo získat odměny zlaté ligy bez diamantů. Na druhou stranu to bude spolu s neschopností velké části lidí tu hru pochopit zřejmě smrt této minihry. To by byla škoda.
 

Dobrodej

Komentátor
karetní hra u které se dá výsledek ovlivnit taktikou hráče, ostatní jsou vyloženě závislé na náhodě. Kalendáře se u všech bez placení nedají hrát vůbec.
 
Karetní minihra jednoznačně nejlepší. Náhoda hraje minimální roli naopak logika a strategie jsou důležité, Časově vyvážená. narozdíl od Patrika,. I miniodměny super.
 

Sir Cave

Nováček
Dobrá výzva, musel jsem i přemýšlet :)) A hodnotím jako nejlepší i přes to, že podobné hry vůbec nemám rád.
 

Allotria II

Nováček
Asi nejlepší byla Karetní, ale jen těsně před Městečkěm a Spojuj tři. Až se jí vychytají nelogičnosti (možná je to ale záměr tvůrců, co já vím), mohla aby být opravdu zábavná.
 

Renoduch

Nováček
spojovat Letní a Zimní událost je dost absurdní. Už z toho MÉHO pohledu kdy Zimní mám nejlepší a Letní nejhorší. Takže budu muset vybrat jinou variantu ....
 

Ažmilid

Turista
Mám rád minihry, které jsou samy o sobě zábavné a vyžadují úsilí a přemýšlení. Takže nejlepší karty. Slučování, praskání, vybírání také celkem ok. Městečko je zábavné, ale časově náročné, má-li se hrát efektivně. Na opačném konci jsou minihry založené na pouhém splnění úkolů a odklikání bez možnosti cokoli ovlivnit. Takže odkrývačky.
 

Adamiran

Nováček
Karetní hra jednoznačně. Taktika a malý vliv náhody. Doufám ve víc takových miniher. Ocenil bych, kdyby pro hráče, které otravuje klikání bitva- automaticky, byla vytvořená nějaká platforma, kde by mohli přispívat cechu právě hraním miniher (vždy třeba se 14denní obměnou hry a zvyšující se obtížností)
 

Nord of Skyrim

Komentátor
Odkrývačky, protože nežerou žádný čas - event odklikán za 20 minut (stejně, ba i víc času jsem věnoval i kartám ale každý den).
 
Nahoru