Nejlepší nová funkce

Která z herních funkcí vydaných v tomto roce se je nejlepší?

  • 5. úroveň cechovních expedic

    Hlasy: 77 43,0%
  • Mistrovství cechů v Cechovních bitvách

    Hlasy: 30 16,8%
  • Mini výzvy

    Hlasy: 31 17,3%
  • Nová doba Osidlování Titanu

    Hlasy: 41 22,9%

  • Celkový počet hlasujících
    179
  • Anketa uzavřena .
Mistroství Cechů nevyvážená hra na 80% stoprocentně nepojedete , protože jsem měl při 80% oblehu během 7 bojů 5 oslabení což je podle mě největší hloupost ve hře ..
 

Syndicus

Nováček
Za mě jsou všechny vyjmenované změny/dodatky jednoznačně pozitivní. Je docela těžké se mezi tím rozhodnout, expedice lvl. 5 dala nějakou výzvu a možnost získat chrám a více bodů při výběru města. Změny v CB z toho udělaly super řežbu, bojovat se dá prakticky celý den, nemusí být člověk na startu v daný čas pouze několikrát za den, aby si zabojoval. Problém je trochu se zbožím v pokladně, ale dá se to. A ta pravděpodobnost funguje, i když se to mnohým nezdá - také jsem si na to onehdá stěžoval. Ale když si k tomu člověk sedne a opravdu každý den počítá, tak to pak sedne, jak má.

Ostatní je taky super, ale nejlepší zatím Expedice, snad bude časem i lvl. 6.
 

Dobrodej

Komentátor
mistrovství je OK, bohužel samotné CB jsou už jen klikací onanie a nové změny jen zvětšili rozdíly mezi cechy, TOP cechy jsou víc TOP a ostatní na ně nemají šanci v CB se nějak dotáhnout a tak získat výhodné budovy. Je možné, že proto řada hráčů a cechů prostě skončí se hrou, pokud INNO s tímhle rozevíráním nůžek mezi cechy něco ale skutečně rozumného neudělá. Nové schéma CB to opravdu není.
 
Naposledy upraveno:
Súhlasím - CB som celkom nerozumela a teraz im už vôbec nerozumiem - jeden cech zaberie polovicu územia a striehne na akýkoľvek útok a územie si hneď vezme späť a tá polovica mu leží zavretá 10 dní, pretože sa tam nikto nedostane.
 
Za mě 5 úroveň v CE, protože jsem se do té doby ohlížel jenom na útočnou armu a na obrannou jsem kašlal a teď se to změnilo od té doby co přidali 5 úroveň v CE ale mohli by ještě třeba přidat 6 úroveň a to aby hráli všichni členové cechu a jednotně se to otevřelo. Já bych udělal 6 úroveň queezovou že hry a kdo dřív odpoví tak ten dřív získá boj v 6 úrovni v CE
 

Allotria II

Nováček
Hraji na pohodu v poklidném cechu, takže v Titanu ještě nejsem, 5. úroveň CE nehoním, v CB si dva, nanejvýš tři cechy domluví pravidelnou výměnu území a pokud se toho nechcete nebo nemůžete účastnit, tak je CB mimo (zase na druhou stranu - pro oddechové hraní dobré :-D ) a minivýzva se mi objevila jednou a víckrát ne. Nepátrala jsem proč, nechybí mi.
 

Renoduch

Nováček
mistrovství cechů je sice dobrý, ale pro vymakaný hráče a TOP cechy se vůbec nic nezměnilo. S úplným klidem si točí sektory dál a slabší cechy stejně utřou.
Absolutně se mi nelíbí "automatický" los cechů. Jak se asi dostanou slabší cechy vejš, když k sobě vyfasují 3 i 4 cechy z TOP 10 či TOP 15 ??
Nedostanou.
Mini výzvy jsou úplně naprd.
5 úroveň expedice je super změna. Ale hraji ji minimálně. Nemám na to obranu města, ale nemíním to kvůli 5 úrovni měnit.
Titan - určitě super pro hráče, kteří jsou už tak daleko ve hře...
 

erza scarlet

Dopisovatel
Naprosto mi chybí možnost ŽÁDNÁ!!!!
5. expedice jsou *****, CB dlouhodobě nesnáším, Titan stojí za nic a minivýzvy jsou otravné
 
Nahoru