Nejlepší událost

Která událost byla podle Vás v tomto roce nejlepší?

  • Forge Bowl

    Hlasy: 1 0,5%
  • Událost Dne sv. Patrika

    Hlasy: 32 14,9%
  • Výroční událost

    Hlasy: 6 2,8%
  • Divočina

    Hlasy: 18 8,4%
  • Letní událost

    Hlasy: 10 4,7%
  • Společenství

    Hlasy: 8 3,7%
  • Fotbalový pohár

    Hlasy: 12 5,6%
  • Podzimní pečení

    Hlasy: 16 7,4%
  • Halloween

    Hlasy: 63 29,3%
  • Zima

    Hlasy: 49 22,8%

  • Celkový počet hlasujících
    215
  • Anketa uzavřena .

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
V této otázce prosím zhodnoťte konkrétní událost v celkovém měřítku. Berte v potaz např. tyto otázky: Byla událost zábavná? Stálo za to ji hrát? Byly odměny adekvátní vyloženému úsilí? Byla dobře graficky a mechanicky zpracována? atd :)

Zde je seznam vypsaných možností s odkazem na oznámení dané události, aby jste si ji mohli připomenout:
Forge Bowl, Událost Dne sv. Patrika, Výroční událost, Divočina, Letní událost, Společenství, Fotbalový pohár, Podzimní pečení, Halloween, Zima

Na další anketní otázku můžete přejít ZDE.
 
Naposledy upraveno:
Odměny stály za to. Kalendář jsem vynechal, protože splnit ho celý, nebylo pro mě. Některé odměny (např. něco jako Perníková chaloupka) pomáhají pouze hráčům do 10k. Graficky taky perfektní.
 

Syndicus

Nováček
Halloween byl nejlepší. Nicméně po vyplnění celé ankety s nemohu ubránit otázce, proč je celá anketa naprosto stejná jako ta, kterou dal hráčům před pár týdny k vyplnění nadšenec UBERnerd14 na youtube.
 

Sir Cave

Nováček
Halloween protože to bylo asi nejzábavnější, a úplně nové. Kdybych měl hodnotit ceny, pak jasně Zimní událost.
 
Halloween byl nejzábavnější, nový způsob hry, a bylo nutno u toho docela dost přemýšlet, nebylo to jen o klikání nebo o štěstí. Ceny byl nejlepší u Zimní události
 

Allotria II

Nováček
Mám ráda Patricka, ale vizuálně se mi nejvíc líbil Halloween, byť v logice hry měl své zádrhele. Atmosférou se trefil.
 

Renoduch

Nováček
Jediný co mě vloni bavilo, byla až poslední událost. Odměny nějak výrazně neřeším. Ale co se týče hlavní budovy, podařilo se mi získat vše pouze v "Zimě".
Všechny ostatní mne nebavili a hrál je pár dní a nechal toho. Spousta těch miniher mi brala zbytečně mnoho reálného času. Mám tři světy, ale vadilo mi to i jen jednoho z nich. I když jsem třeba "Zimu" dokončil, skončil jsem v Amatérské lize. Nejsu typ, který by do hry vrážel získané diamanty či peníze. Takže ty různě "zamčené" odměny pouze za nesmyslné částky diamantů .... škoda slov. Kalendář, který opět může celý složit jen asi VIP hráč apod.
Takže shrnutí. Hraji tuto hru několik let, ale 2023 byl v Událostech nejhorší.
 
Označil jsem Divočinu, protože mám rád styl hry, kdy musím přemýšlet a k tomu bych připojil i Sv. Patrika ... Naopak Zimní událost mě zklamala, protože došlo k redukci dostupnosti odměn ať už z kalendáře nebo z hlavní hry ... Tím, že snížíte šance získat odměny ze hry a tlačíte to hlavně k nutnosti utratit více peněz a diamantů dosáhnete spíš toho, že události bude hrát čím dál méně hráčů a někdy jsou i hlavní odměny nezajímavé.
 

Adamiran

Nováček
Halloween kvůli karetní hře. Zábavnější jsou rozhodně hry, které mohu taktikou ovlivnit, než každoroční otevírání náhodných (a většinou zbytečných) vánočních dárků.
 

Caratic

Komentátor
S odstupem času Halloveen.
Ale hodně mi schází starší verze a archeologická událost z 2022.
 
Nahoru