nelze rozširit

DeletedUser3977

Host
Podmanila jsem si provincii za kterou měla byt odměna rozšíření. Měla se vyskytnout v nabídce rozšíření za vítěztví, ale možnost nelze využít. Tak nevim teda. Sedlyna:(
 

Lotrr

Turista
Zdravim,
a co prachy ? Je dost mincí ? Sice to je málo pravděpodobné,ale jeden nikdy neví .. :eek:
Hezkou hru. L.
 

DeletedUser2618

Host
Občas se stane, že se rozšíření nepřičte (není to ale moc často - tak u jednoho hráče z 1000), pokud problém přetrvává, napište nám na herní podporu, podíváme se na to.
 

DeletedUser4262

Host
zdravím,
druhý deň stojím, systém mi už neponúka žiadnu možnosť rozšírenia (mriežku), ani prostredníctvom zakúpených diamantov, ani ničoho... iba za medaile v turnaji, ale turnaj trvá niekoľko dní... to musím naozaj 5-7 dní stáť vo vývoji? Všetky doterajšie možnosti som využila (dobitie územia, kúpa za diamanty) a zrazu stop... nové vyskúmané budovy mi stoja v ponuke, nemôžem ich postaviť, nemám kam :(((
 

DeletedUser2385

Host
Ahoj,

včera prebehla aktualizácia a s ňou prišla nova doba, takže môžeš znovu skúmať a postupovať :)

V hre je to s možnosťou kúpy za diamanty tuším 2-krát za jednu dobu teraz sa to opäť novou dobou zväčšilo :)


takže pokračuj vyhrávaj a užívaj si hru :)
 
Nahoru