Nemám s kým obchodovat

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13726

Host
Zdravím králové, prezidenti a náčelnící,
Jsem v době pokroku, mezi sousedy na 13. tém místě.
Problém je že mezi hráči nemám s kým obchodovat. Jak jsem se díval do měst na prvních příčkách až po mé místo, skoro nikdo nedosahuje mé doby většina se pachtí někde ve středověku, ale mají milion velkolepých budov na vysokých urovních, které jim pravděodobně vynáší body a proto s nimi sousedím. Obchodují si asi s těmi svými středověkými surovinami. Skoro žádné suroviny z mé doby tedy neseženu v obchodě a musím spoléhat na své dvě velkolepé budovy a studánky přání, že mi náhodně něco vynesou. Prosím poraďte jestli se dá něco dělat???
 

DeletedUser5384

Host
hooj, nevím,jak dlouho hraješ,ale asi nejlepší cesta bude dostat se někam do cechu,kde budou mít ostatní podobnou úroveň,případně obešli po globále pár žádostí o přátelství. Spoléhat se při obchodování jen na sousedy nemá moc význam.
 

DeletedUser13726

Host
JJ, Prošel jsem si forum a hodně lidí má podobný problém jehož součástí je i tohle. Zjistil jsem, že opravdu důležité je sehnat přátelé a asi změnit cech, a to mě sere, protože jsem sentimentální. :D Moji sousedi na vrchních příčkách jsou totiž samohoniči do velkolepých budov ale jiejich doba je snad už měsíce stejná. Jen moc nechápu, proč někdo investuje měsíce výzkumné body do VB aby ji vyšvihl na max uroven, ale pořád hnije v nízkých dobách? Následuje potom raketový vzestup nebo co?

KAždopádně díky za radu, jdu několik věcí změnit. Hezký den.
 

Svatej

Legenda
Jen moc nechápu, proč někdo investuje měsíce výzkumné body do VB aby ji vyšvihl na max uroven, ale pořád hnije v nízkých dobách? Následuje potom raketový vzestup nebo co?

Jako jeden z takovýchle "ležáků" :D (4 měsíce v době pokroku) ti můžu říct že urychlení výzkumu potom moc není. Sice s vylevlovanými určitými VB získáš pár FB deně navíc, ale ten rozdíl moc velký není. Spíš jde o to, že v pozdějších dobách získají oproti sousedům, kteří se do nich vrhly po hlavě výhodu, především co se bojů o věže týče, množství bodů v žebříčku a tedy první příčky v sousedství, množství zboží atd...
Důvodů k tomu je spousta. :)
 

DeletedUser5384

Host
Další možnost je zvýšit aktivitu v bojích a doufat,že tě systém přesune do lepšího sousedství. Ale pozor,ono může být lepší tak,že se ti to nemusí líbit:)
Jinak k tomu zevlování v nižších dobách.Když jsem začínal,rval jsem se o každej možnej kousek dopředu,neunikl mi jediný FB do výzkumu,a to tenkrát ještě VB nebyly... Dnes jsem pravidelně po vyhlášení nové doby po pár dnech na konci výzkumu a pak čekačka na novou. Tohle vědět na začátku,jedu na půl plynu a užívám si výhledu :) Na konec výzkumu bych se sice dostal někdy tak v r. 2019,ale nešť :D Alespoň bych zkoumal kontinuálně;)
 

DeletedUser9906

Host
Já bych se připojil k názoru vstoupit do pořádného cechu. Obchodování se sousedy stojí fb, ty potřebuješ na postup, jinak se staneš taky tím "ležákem", a po změně sousedství tě sežerou ti co do toho narvali prachy a jsou o pár dob napřed. Tedy předpokládám že hraješ na E?
 

DeletedUser3817

Host
Kompletně podepisuji, co napsali LordFrunDor a bobbyc. Vědět na začátku to, co dneska, nehnal bych se dopředu jak šílenec.
A kvalitní cech je samozřejmě základ nejen pokroku, ale i zábavy ve hře. A o tu jde především.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru