Nenačte se lišta ani přátelé

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16181
  • Vytvořeno

DeletedUser16181

Host
Dobrý den od rána se nám nechce načíst hra. Mě se načte město atd. ale chybí mi spodní lišta a přátelé. Nemohu vyzvednout zboží ani peníze jak kdyby byla hra zaseklá stává se my to poslední dobou velmi často a příteli se hra nenačte vůbec. Přihlásí se ale dál mu běhá jen kolečko načítání. Dá se s tím něco dělat? Je chyba u vás nebo u nás? Zkoušela jsem restart počítače a vše okolo a cely den nic. Děkuji
 

Mrtvejmagor

Veterán
Mě běží hra dobře ale zkus napsat na support (herní podporu), ale myslím si že to bude chyba někde u tebe, pokles internetového signálu, výpadky elektřiny (teď jak je to v zprávách že lidi v ČR bez elektřiny kuli počasí...)
A taky to může být výpadek serveru, ale ten už byl 27.2. a už od toho to běží zase dobře
 
Naposledy upraveno:

Mrtvejmagor

Veterán
A zkoušel/a jsi úplně se odhlásit ze hry a popřípadě aplikace smazání a znovu nainstalování? Nebo přihlášení na jiném zařízení, to může být taky tím ;)
 

DeletedUser16181

Host
Moc děkuji za názory vše vyskouším. Příteli už to normálně funguje a mně ne a to jsme na stejné wifi i notebooku a serveru. Takže fakt netuším :( Už jsem to zkoušela i na Mozila a tam my to dělá to samé jako na chromu. Ale děkuji
 

DeletedUser16181

Host
Tak dneska už je to druhý den co se my hra seká! Už mě to začíná iritovat! Mám tam sakra bonusy :D Ale ne fakt už nevím co s tím chyba na mé straně být nemůže na tom samém notebooku se to příteli normálně načte! tak jakto že mne ne?! :O
 

Dědeq

Znalec
Klikni kdekoli ve hře pravým tlačítkem a vyber Podpora, napiš tam tiket, brzy se ti nejspíš ozvou s konkrétní radou.

Ještě si znovu zkontroluj, jestli máte s přítelem stejné nastavení flash/HTML5, jak jsem psal výše. Nastav si to tak, jak to má on.
 
Nahoru