Nenačte se výzkum ani mapa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9885
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser235

Host
Mě to od počátku problému v Chrome funguje bez problémů. Jen ve firefoxu mi to nešlo.
 

DeletedUser9208

Host
Zdravým,Tak zase nefunguje mapá bojů.Prohližeče sem vyskoušel a nic A začíná mě to štvát Tak začněte stým něco dělat!!!
Svět brisgárd.
 

DeletedUser4149

Host
opět mi už 6h v kuse nejde načíst výzkum technologijí... takže mi zase propadnou body, respektive je musím někomu darovat i přesto, že je potřebuji já sama... :-( svět Brisgard... *taky mi to pořád padá u některých hráčů, jako třeba ELENCOK25, borek.stavitel, gregXTR, Crowello, lubik24 atd... kdykoli jim chci něco motivovat, tak se to kousne a spadne a zas je tam jen bílá plocha s vykřičníkem... třeba i 20x po sobě... zároveň se těmto hráčům moc omlouvám, že jim jejich laskavost nemohu vrátit, ale chyba není na mé straně... :-(
 

DeletedUser4149

Host
ten výzkum se mi nenačítá ani dnes... už jsem to zkouela 4x a vždy to spadne... :-( tak v čem je chyba...???
 

DeletedUser8903

Host
A máš vyčištěné cokies, nejnovější ovladače graf. programů v prohlížeči, nebo zapnutý nějaký firewall/Spamware - Případně jaký používáš prohlížeč? ...

Ono napsat několikrát, furt mi to nejde - Ale nic s tím nedělat, jsou dvě věci ...

= Postup jsem tu někde psala už jednou ...
(Takže zkráceně) ...

1) promaž cokies, případně celou historii
2) promaž paměť disku
3) naistaluj nejnovější ovladače pro daný prohlížeč (Pokud používáš operu nebo firefox, tak spíš nainstaluj rovnou nový prohlížeč)(Ideálně chrome) ...
4) pokud máš jiný operační program než windous (Ideální na tuhle hru jsou XP s nejnovějšími codeky) Jako je Linux, tak možná i smůla ...
6) otevři hru v okně a neměl puštěno nic jiného (Pokud Ti při načítání zase padne černé okno, zkus pouze tlačítko RE)(Načíst znovu - Nezadávej ji manuálně ani zpětně) ...

***

Pokud nic z toho nepomůže, pak si dál stěžuj, že to nefunguje, protože Ti asi skutečně bude muset pomoci nějaká povolaná postava, ale pokud toto ještě za sebou nemáš, tak může a asi i bude chyba spíše na tvé straně připojení (Osobně to tipuji na nevyhovující graf.ovladač prohlížeče) ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4149

Host
Ahojky, vše dělám dle pokynů, ale výzkum se mi neotevře a neotevře... stále dokola to padá a objeví se bílá plocha a na ní vykřičník v kroužku... v ničem jiné problém nemám, jinak vše funguje... ale tohle je na zbláznění... veškeré body výzkumu tak musím "vyhazovat" už to jde do stovek... a nemůžu je dát na výzkum a ve hře se posunout... je to dost nefér... včera ráno jsem to zkoušela asi 40x a odpoledne min.80x... dnes ráno opět 40x... a je jedno zda vždy vypnu hru, nebo restartuji PC... už jsem zoufalá...skoro bych řekla že až nasr...:(:mad: budu si muset asi k vůli "hře" objednat domů nějakého spciálistu...
 

DeletedUser3139

Host
Ahoj,
poslední pokus, ale 100%ní, jestli je chybka u tebe, nebo ve hře. Navštiv kamarádku, proberte co je nového a přitom se zkus připojit na svůj účet ve hře. Pokud se vše v pořádku povede, je chybka na tvém PC a volej experta, pokud ne, kontaktuj supporty, ať na to hodí bystré očko a pomohou ti. No a zatím hraj od kamarádky! :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4149

Host
Vidíš, díky, dobře - tak ještě zkusím tohle... díky moc...:D
 

DeletedUser8903

Host
Asi to je (Aktuálbně) Způsobeno aktualizací, ale:

Dinegu - Nenačte se strom výzkumu, zůstane jen modrá obrazovka - Ostatní funguje normálně ...

(Restart PC, promazání cookes, vyčištění disku, vyčištění paměti prohlížeče, hra otevřena v firefoxu, chromu i mozile = Stav stále stejný) ...
 

DeletedUser4810

Host
jj, asi se vloudila chybička
mě se to sice po nějaké době načte, ale mám nějak pomotané popisky? o:) a nebo jsem pomotaný já? o:)
jj, asi to chce čas, než se to vychytá?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Mě se sice načítá,ale:

Není přeložen název doby ( MODERN ERA), viděl bych to na překlad MODERNÍ DOBA :cool:, a ve výpisu událostí je to přeloženo jako: hráč XXX dosáhl MODERNÍ SILNICE.
 

DeletedUser7190

Host
Výzkum mně taky nelze načíst, vše ostatní v pohodě.
 

DeletedUser4810

Host
hm, tak mě to na A dělá také ?! - zlobí mapa území
a pokud už se na mapu území dostanu a začnu boj, sekne se to před koncem boje a je konec
akorát mi to zranilo většinu vojska, ale boj se nedokončí?
a když si chci přehrát boj v novinkách, načte se to, ale také se to sekne a je konec?(musím svět znovu načít)
pročištění, výměna prohlížeče a ani nic jiného nepomáhá ?

dodatek - tak to dělá na všech světech, tedy A, B, C a všechny světy se velmi pomalu načítají?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
i po vyčištění a stáhnutí chrome se výzkum nenačte a po boji se neukáže bodování musím aktualizovat stránku.
 

DeletedUser

Host
taky mi nejde otevřít výzkum a boje se ke konci seknou a musím aktualizovat stránku :( Je to chyba aktualizace nebo něco u mě? Podotýkám, že jsem si pročistila pc, prohlížeče a pak restartovala pc a nic :/ Takže tipuji něco u nich, ale to čekání mě nebaví (skoro 3 hodiny), navíc když přicházím o body, co chci už využít konečně do výzkumu.
 

DeletedUser7347

Host
Je to chyba aktualizace.Psal jsem na support prý o tom ví a už se to řeší.
 

DeletedUser

Host
Aktualizace asi ještě není kompletní sice už jsem v moderní době a ne v moderní silnice ale verzi to stále píše 1.17
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru