Nenačtení bonusu kladívek .

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2602

Host
Včera jsem dával výrobu jako vždy na 1 den . Dnes jsem zjistil že i když je budova motivována stále ukazuje počet před motivováním . Včera při zadávání mi to ukazovalo spráně a dnes už ne . Prostě jako by hvězdička nebyla . Po sklizení a zadání výroby to ted ukazuje stejný počet . Nechal jsem si od hráče namotivovat budovu a ukazuje to ted správně (zatím) .Ptal jsem se hráčů a někteří si nevšimly a někteří tento problém měli taky . Abych to shrnul . Motivované budovy daly tolik jako by nebyly motivované . Asi se to stalo když jste rušily poháry . Tak snad to bude už v pořádku . ( bylo to na všech světech )
 

DeletedUser

Host
Myslím, že je to jen grafický bug, kdy se zásoby a mince sice načtou v pořádku, ale může se stát, že je system neukáže před sklizením.
Potřeboval bych vědět jak často se tato chyba objevuje, na jakém světě, případně jestli u všech budov, neb o jen některých.
 

Thesseus

Znalec
Cituji z cechu:
"tak sem se ted díval kolik zásob jsem měl před výběrem z Kapitolu a kolik po něm.
10 109 221 - 10 105 321 = 3900, ted přesně tolik kolik to má v popisku. Nenačetlo mi to ani bonus za R.A.Hall ani za maják."

Podle toho to nevypadá na grafickou chybu.
 

DeletedUser

Host
Dotyčný ať se obrátí sám. Takto to nemám jak zjistit, když nevím kdo to na cech napsal.
Jinak se jedná o jiný problém, než je vepsána otázka výše, tudíž nemotat jablka s hrušky :).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru