nenačtení hry

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1384
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1384

Host
dobrý den už asi 1h se my nechce načíst hra a ano cookies a Catche jsem odstranil a stále nic
 

DeletedUser

Host
Ach jo, už jsme u toho znova. Použij k tomu program ccleaner, je spolehlivější. Odhlaš se, přihlaš se. Nepomůže? Zkus jiný prohlížeč, půjde Ti to. Ať se na místě propadnu jestli kecám...
 

DeletedUser1384

Host
ccleaner mam a skoušel jsem internet explorer ted jsem na mozille a skoušel jsem aji google chome a nic
 

DeletedUser1081

Host
tento problem som mal aj ja ,ale tearaz mam novy problem.dam robit zasoby napr. na 15 min otvorim si nove okno a tam mam inu hru.ked sa vratim naspat na tuto hru tak mi tam ukazuje cas napr.10 min do konca vyroby,ale ked refresnem stranku tak cas do konca vyroby je nejakych 8 min ako keby sa ten cas spomalil ked som v inom okne.toto mi robi pri vsetkej vyrobe.
 

DeletedUser1384

Host
co maš stoho me to taky dela ale ted me nejvic ser. to načítani hry už 20 min se načita a nic nevym proč sem pořad štve... novy prvky když nemají doladenou stabilitu hry a chyba umě není protahl jsem to ccleanerem dokonce jsem resetoval pc odpojil od pripojeni od WI FI atd a nic
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser89

Host
tento problem som mal aj ja ,ale tearaz mam novy problem.dam robit zasoby napr. na 15 min otvorim si nove okno a tam mam inu hru.ked sa vratim naspat na tuto hru tak mi tam ukazuje cas napr.10 min do konca vyroby,ale ked refresnem stranku tak cas do konca vyroby je nejakych 8 min ako keby sa ten cas spomalil ked som v inom okne.toto mi robi pri vsetkej vyrobe.

Ano, pokud máš hru v jiném okně, než ve kterém pracuješ, tak se hra hodně zpomalí popř. zastaví. Ale pokud dáš refresh, nebo stačí např. kliknout na panel obchod/žebříček atd. (cokoli, co vlastně aktualizuje hru), tak je to hned v pořádku :)

co maš stoho me to taky dela ale ted me nejvic ser. to načítani hry už 20 min se načita a nic nevym proč sem pořad štve... novy prvky když nemají doladenou stabilitu hry a chyba umě není protahl jsem to ccleanerem dokonce jsem resetoval pc odpojil od pripojeni od WI FI atd a nic

Taky se mi hra seká, občas nejde spustit a než vyberu 6 domků, tak je 20 minut v čudu :) Ale je to BETA, vše se teprve dodělá, měj trpělivost...pokud tě hra baví (můj případ) tak to vydržíš :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Tak mám čerstvé info a to, že právě probíhá update a bude teď docházet k výpadkům a omezení hry. Mějte prosím trpělivost, díky :)
 

DeletedUser

Host
Já už jedu :) ale Brisgard mi zatím nejede :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Taky mi to už zase nejede a je nás víc, jak jsem řekl, chce to trpělivost, probíhá update :)
 

DeletedUser89

Host
S tím updatem bych to neviděl tak horlivě :( Minule jsme to taky sváděli na něj a pak jsme stejně zjistili, že bude až za pár dní....mi to jede pořád, jen hrozně pomalu. Snad je to ten důvod :(
 

DeletedUser

Host
Mno tak já to mám ze spolehlivého zdroje od CM, který to má z německa :) právě teď na tom dělaj :)

CM = community manager
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2174

Host
mám podobný problém po dnešním update hry po přihlášení načítá hru ale marně ani se nezobrazí % načtení ?? jak to vyřešit.
 

DeletedUser2107

Host
Bohužel, jenom jsem se stihl podívat že mi někdo po ránu stihl vyplenit 8mi hodinovou produkci z pily a pak hapalo a už nelognu, super
 

DeletedUser

Host
Když i mě postihl problém s načítáním hry,tak sem postupoval takto.Vypnul sem internetový prohlížeč (google chrome) V pc->start->ovládací panely->java->temporary internet files->settings->delete files->ok a dále znovu zapnout internetový prohlížeč a problém s načítáním byl měl být odstraněn.Pokud ani toto nepomůže,tak už nevím jak postupovat.Věřím,ale že s novými aktualizacemi to bude lepší a tyto problémy se postupně redukují až do vytracena.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru