Neplynulé animace / trhání hry po update 1.91

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Zelda

Člen
Chtěl bych se zeptat ostatních hráčů, zdali se taktéž nesetkávají s tím, že se jim po včerejším update hra neběží plynule a animace (rolování města, přesun a boj jednotek) se trhají. Navíc se zdá, že se zvýšila náročnost aplikace na CPU (což by mohlo být důvodem). Problém se u mě vyskytuje jak na nejnovější verzi Chrome s nejnovějším Flash Playerem, stejně jako na Mozille (taktéž obě nejnovější verze). Zkoušeno bylo na dvou různých PC s podobným výsledkem - neplynulé hry s obtěžujícím trháním.

Zároveň se tímto ptám správců serveru, zdali neproběhla nějaká úprava v tomto ohledu (mimochodem, změnil se vzhled Holografické arény, nebo se mi to jen zdá?
 

Svatej

Legenda
Náročnost na CPU je dlouhodobě problém. A způsobuje to přesně to co popisuješ. Mezi neklamné známky patří "blikání" či naprosté zmizení animovaných částí VB Dynamická věž či deštný prales, vizuální mizení cest, černého pozadí při bojích, mizení animací u náhodných budov ve městě... A hlavně, jako první zmizí z cest lidi a auta.
 

Zelda

Člen
Tak já mám animace ve městě vypnuté už dávno... Tenhle problém se týká spíš animací, které vypnout nejdou a ani to není žádoucí (pohyb armády na bojišti). Mizení cest a temné bojiště, to ale znám....
 

Y u m a n

Komentátor
Mám zkušenost že to dělá s Win 10 a vestavěnou grafikou od AMD (u notebooku) u grafiky od nvidie to nedělá a zkus prohlížeč Opera a potom pomohlo snížit nastavení rozlišení u displeje .... jen pro zajímavost napiš jakou máš grafiku a oper. systém :rolleyes:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru