Nesplnitelné úkoly v eventech

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13816

Host
Současný stav: V úkolech nutných pro splnění eventů jsou úkoly typu Prozkoumat provincii a získat sektory
Nápad: Díky častým eventům ( což je super ) mám prozkoumané provincie na tři doby dopředu a nejsem proto schopen eventy dokončit ( což už super není ) protože nemám přístup k materiálu potřebnému k získání sektorů bez boje. Doporučuji proto úkoly tohoto typu v eventu nahradit úkoly splnitelnými pro každého.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

Svatej

Legenda
Na jednu stranu ano - jsem v podobné (stejné) situaci jako ty a sehnat to zboží je občas noční můra (pamatuju z doby kdy jsem neměl 120FB deně). JENŽE do téhle situace se nikdy nedostaneš přičiněním 2hé /3tí strany. Dostaneš se do ní ty sám, svým stylem hry. Proto to musíš být ty kdo ten problém vyřeší, ať už přizpůsobením herního stylu, nebo vypuštěním eventu.
Takže NE, hra už je i tak dost lehká, navíc eventy tě nikdo nenutí hrát. Je to bonos, něco navíc a pokud to chceš, musíš pro to něco udělat. Zlehčovat to ještě více... zbytečné.
 

DeletedUser12151

Host
Osobne neobjevuji na mapach dopredu, max do veze o dobu dal a to prave kvuli eventum. Uz jsem pouceny
 

DeletedUser13816

Host
Na jednu stranu ano - jsem v podobné (stejné) situaci jako ty a sehnat to zboží je občas noční můra (pamatuju z doby kdy jsem neměl 120FB deně). JENŽE do téhle situace se nikdy nedostaneš přičiněním 2hé /3tí strany. Dostaneš se do ní ty sám, svým stylem hry. Proto to musíš být ty kdo ten problém vyřeší, ať už přizpůsobením herního stylu, nebo vypuštěním eventu.
Takže NE, hra už je i tak dost lehká, navíc eventy tě nikdo nenutí hrát. Je to bonos, něco navíc a pokud to chceš, musíš pro to něco udělat. Zlehčovat to ještě více... zbytečné.

... jsem si to musel přečíst 2x abych se ujistil že jsem tvůj příspěvek správně pochopil ... ano, dostal jsem se do této situace sám tím že jsem ze začátku hry v důsledku neznalosti šel moc dopředu abych měl místo na stavby a pak díky plnění eventů, ale tvůj názor mi přesto nepřipadá v pořádku, to jako teď mám podle tebe na dlouhou dobu vynechávat zajímavé eventy protože obsahují nesplnitelné úkoly a mlčet, nepokusit se na to upozornit a mít ze hry ze které jsem defakto vyloučen přesto radost ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Je smutné, že v okamžiku, kdy s tebou někdo nesouhlasí se snížíš k vulgaritě, napadání a urážkám.... takové jako ty řadím do kategorie "kid".
Takže pro kida budu citovat sám sebe:
Proto to musíš být ty kdo ten problém vyřeší, ať už přizpůsobením herního stylu, nebo vypuštěním eventu.
Všimni si té zvýrazněné části, zamysli se nad tím co bys mohl dělat jinak... :)
ale vzhledem k tomu že píšeš žes začal nedávno ti to ulehčím - je to jen jeden způsob z MNOHA....
Co takhle kupovat zboží za FB? Pokud jsi začal nedávno, budeš nejspíš v některém z nižších věků. Určitě se najde dost hráčů, kteří by byli ochotní prodat ti zboží daných věků dejme tomu za zboží doby bronzu, pokud jim dáš určitou částku FB do jejich VB. ;)
 

peepee77

Veterán
Poprosím o zmírnění tónu.
Lord má pravdu, hra je velmi lehká a zboží se obchodem získat dá. Nebo holt pořádně poskoč ve výzkumu ať máš odpovídající jednotky pro boj.
Urážky si nechej v kapse
 

DeletedUser5384

Host
Jestliže se na chatu dávají žluté karty,když se práskač nazve práskačem, nenašel by se tady nějaký moderátor, který by dokázal zalepit pusu tomu nezdvořákovi, co založil tohle téma,potažmo reagoval příspěvkem #4 ?
Jinak souhlas s LFD, řešit vlastní neschopnost snižováním úrovně hry pro všechny,to je návrh jak z bruselské dílny o_O
 

DeletedUser13683

Host
Je pravda že už kovuli událostem a Eventům jsme přestal venovat pozornost mapě v jinou dobu než Eventu. protže vemte to tak. V věku máte cca 2 mapy s surovinou 2 mapy s roříšením mapu s pokladem a mapu s věží. to je cca sektorů na dobu.
Věčišinou to je prozkoumej X kouskou a potom kontrolou. Jněže nevím jak je to dál ale vemtesi že pokud udělate nvou dobu soroh hned potřebujete vež a surovinu. Čili máš už jen 4 oblasti na evwnty za dobu. při tom že než nastřádaš veci na další eru tak přijdou 2 tři eventy aby si přmíšle jetli máš jetě co prozkoumat a co obsadit. Já v současné době jsme podstatě o Eru vís na mapě a nejsem spatný válečník tak vyhrávám o eru víš. Ale jak jsem se přesvěčil tak ne každý je tak dobrý. a potom tu vzniká nepřijmné napětí jelti si mohu dovolit nechat tu nebo ono oblast neprozkoumanou napozdeji. a když jí nechám neprozkmanou tak mě to potm nepustí dál v úkolech. A potom přijde event ty to uděláš a najdou koukáš že máš postvit nějaké nesmyslné budovy a ty si už o pěknej kus dál s technologii.

Druhá myšlenka mě přivádí jak tomu přijdou lidé ve vrcholných době ledové kdy už nemají ano možnost jít a zkoumat další provincie protože už žádné další nejsou.
V době ledové taky vidím problem v tom že už není co zkoumat pozdeji takže aby mohli dělat úkol vvyjej technologii tak maj smolík a celý Event pro ně končí nebo jak je to tam osetřeno.
Návrch co už byl v letní udalsoti bych řekl vyvje tecchnologii nebo utrat 20 fb. což mi přijde ferové.
Návrch prozkoumej sektor nebo vynalož 30 fb třeba. zísekej Y části provincie nebo X*Y fb. ziskej kontrlou nebo X FB.

Myslím že tím by se odpadlo nařikani některých a flustrace z toho že musí uděla nvou epochu protože jinak nedodělají event.

Ne v každé epoše je nějaké mrtvé zakoutí jako třeba budovy na zboží co nejsou nutné vyzkoumat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Arato,vzhledem k tomu,že následující nevíš se tě patrně konec mapy ani výzkumu zatím netýká :D
Takže: pokud jsi na konci mapy či výzkumu,pak se ti úkoly typu Prozkoumej technologii,sektor nebo území,případně dobyj sektor,území splní "samy" rovnou při zadání úkolu, tzn. rovnou se ti "odfajfkují" jako splněné. Proto nás s ukončeným vším nemusíš vůbec litovat :)
 

DeletedUser12151

Host
a kdyz to maji nedomyslene jako byl event cisarovny sissi tak i kdyz mas moznost na mape objevovat a zabirat a take mas moznost zkoumat tak jsme stejne meli vsichni splneno :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru