Nesplnitelny ukol

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

sams999

Turista
  • Svět:Brisgard
  • Prohlížeč a verze:Chrome 43.0.2357.132
  • Popis chyby:Zdravím, obdržel jsem nepřeskočitelný bonusový úkol "Prozkoumej provincie východně od Santa Cataliny a získej je". Všechny odkrytelné části v tomto světadíle ale již mám prozkoumány a získány. Co s tím? Díky, Sams999
  • Screenshoty:screen.jpg
  • Jak často se chyba vyskytuje:permanentně
  • Detail chyby:
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru:Ano
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím, zde se nejedná o chybu. Ná východ od tohoto území lze prozkoumat další. Nenabízí se ti možnost průzkumu? Je to možná z toho důvodu, že právě prozkoumáváš něco na mapě doby pokroku.
 

sams999

Turista
Tak teď si nejsem jistý - běží objevování nového světadílu v moderní době, ale mám pocit, že možnost prozkoumání tam nebyla žádná ani v době, kdy nic neběželo - ale ruku do ohně za to nedám. Zbývá cca 21 hod. - musím na prověření počkat. (Celá mapa z období pokroku je získána). Zatím dík za námět.
 

DeletedUser9061

Host
Tak dokonce už moderní mapy. :) Uvidíš tedy za cca 20 hodin, ale na 99% tam možnost bude ;)
 

DeletedUser

Host
určite bude

V2OwYal.jpg
 

sams999

Turista
Jojo, už jo. Neměl jsem dobitou jednu provincii a ty chybějící to k prozkoumání nenabízelo. A po jejím získání probíhal výzkum na jiné mapě. Takže se opravdu objevily až nyní. Není to chyba. Díky, prosím o uzavření.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru