Nevím,jestli chyba,ale určitě otravné (Překryv oken)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6273

Host
Zdar,chápu,že je potřeba o svém městě vědět v každém okamžiku,ale myslí si někdo,že v situaci jako na obrázku potřebuju nutně vědět,kdo mi zrovna motivuje patník? Začalo se to takhle objevovat tuším po předminulém updatu. Jsem jediný,komu to vadí?blbina 2.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Já bych tohoto vyskakovacího pána, co pořád vyrušuje veličenstvo, zrušil. Nejvíc mě baví, když mně pán oznamuje událost, ke které jsem se právě před sekundou manuálně proklikal. Pán se samozřejmě omlouvá, že vyrušuje. Zapomene ale podotknout, že mně ukazuje, co jsem právě před malou chvílí viděl. Události by se měly otevřít třeba kliknutím na místo, kde je teď slepé tlačítko (vlevo dole, vedle tlačítka fórum). Teď se do Historie událostí proklikává, jak někam do katakomb. Je to docela dobrodružství se tam proklikat. Už jenom zbývá, aby nám po cestě rozdával úkoly třeba nějaký Rinpinpin.
 

DeletedUser6273

Host
Takhle radikální nejsem,já bych ho snad ani nerušil,pokud mi oznamuje útok. Ale tím to končí. Na jeden útok na mně připadá asi 2000 motivací,,takže by stačil nějaký filtr na nastavení priority,kdy mi má rušit,anebo mu vysvětlit,že takovýhle zprávy nosit na bojiště je čirej nesmysl:)
 

Technik

Turista
Naprosto souhlasím s MarihOOdem, že vyskakovací okno upozorňující na různé události během bitvy nebo otevřeného dialogu je otravné. Události, na které okno upozorňuje totiž nepotřebuji vědět hned. Hlášení by se mělo zobrazit až po mém návratu do pohledu na moje město.
 

DeletedUser3814

Host
Mě se líbí Karpatův návrh ohledně tlačítka "dole". Popř. když se přihlásím, tak aby to vyjelo, ale tot vše. taky mě to otravuje
 

DeletedUser3370

Host
Po poslední aktualizaci 0.30 ještě o něco víc otravnější než v 0.29, přesto je to z kategorie Nápadů -> přesun z Chyb.

fuck.jpg
-------------------------------------------------

Zkusil jsem to prošťouchnout dál, ale musím zklamat, opravy se nedočkáme. je to tak schválně a údajně dobře
This is actually a game feature which works as intended. It will be useful in the future but we have no information what for so far.
This is not a bug.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru