Nezobrazení ikony - seber veškerou dokončenou výrobu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
  • Svět: Všechny
  • Prohlížeč a verze: Chrome
  • Popis chyby: Při přihlášení do města kde je dokončená produkce se nezobrazí ikona seber veškerou dokončenou produkci, po sebrání první produkce (jedno čeho) se objeví, stejně tak se neobjeví když se na produkci "čeká" - dále stejné chování.
  • Screenshoty: po přihlášení 1.jpg; po sebrání prvního domu 2.jpg
  • Jak často se chyba vyskytuje: Vždy když se poprvé načte město s hotovou produkcí (cca tak 2-3 měsíce)
  • Detail chyby:
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano v chybách
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9906

Host
Dovolím se přidat, stejná chyba se vyskytuje i u mě, marně čekám na nějakou reakci.
 

DeletedUser

Host
Vymazat cookies a cache, případně změnit prohlížeč.(Chrome zlobí)
 

Henzisek

Znalec
Mohu se zeptat? Když běží hra pod flash player, jakou roli tam hraje prohlížeč, který spouští jen komponentu?
 

DeletedUser

Host
Ach jo. Staré dobré řešení neřešení - změň prohlížeč, vymaž cookies. Co takhle to zařadit mezi potvrzené chyby na CZ FoE. Že by se to řešilo opravdu neočekávám (mám své bohužel bohaté zkušenosti).
 

DeletedUser11359

Host
Chybu potvrzuji. Zároveň dodávám, že mazání cookies a změna prohlížeče nefunguje.
 

DeletedUser

Host
Jo tohle úžasné vylepšení (hartwarová akcelerace) jsem již dávno vypnula takže ani to za to nemůže.
 

DeletedUser

Host
Ovšem po poslední aktualizaci se to již neděje. Takže ač nepotvrzená chyba byla opravena.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru