noční bonus

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3814

Host
Za svůj cech bych ráda navrhla opatření typu noční bonus (známý i z jiných slavných onlinových her- např. divoké kmeny)

Např. od 0:00 do 8:00 by bylo v cechovních válkách všem přičteno k obraně 100%

Cílem je podpořit hráče, kteří prostě nezvládají hrát FoE 24 hodin denně. Momentálně se nám děje nepříjemná věc, že si noliferský kmen dává budíka na různé časy v noci a hezky si v klídku zabírá. Jak se proti tomu bránit? Držet hlídku po celou noc jako blázni? Nebo se nechat zabrat jenom proto, že opoziční kmen je plnej lidí bez smyslu života? jistě mi někteří budou oponovat, že ano. Jsem si jistá, že patří k těmto typům lidí. Bohužel na Foe jsou i pracující lidé, kteří musí živit z daní neplatiče, co mohou zůstávat do 3 do rána vzhůru.

Navíc ani my "hodní" bychom přece v noci útočit nemohli (resp. s obtížemi). Umění v dobývání je sejmout armádu během pár vteřin, či svést závod s časem, kdo to dobyje/padne dřív. xxxxxxxx

prosím, zkuste tento nápad objektivně projednat a jednou také vyjít vstříc lidem, kteří mají tuto hru rádi, ale neobětují jí život.

děkuji
 
Naposledy upraveno moderátorem:

majk1a

Komentátor
musím ti oponovat, to by taky sousedi mohli chtít, aby měli 100% obranu celých 24 hodin.Spousta lidí dělá na směny a v noci může bojovat. Pokud víš o někom kdo zneužívá více účtů tak to nahlaš :cool:
 

DeletedUser3814

Host
spusta lidí dělá na směny a v noci hrát může. to nepochybně. ano. já když jsem se snažila v práci dostát povinností vůdce, i přes obezřetnost si mě všimlo vedení a málem jsem dostala padáka. v překladu: foe mě málem stálo pracovní místo. Takže gratuluju všem kdo se v práci flákaj, že můžou hrát.

Navíc se vůbec nedá srovnávat postavení cechovních válek vs. individuální obrana. Chceš poměřovat 1000 ukradených nástrojů proti zabranému políčku, které jedno stojí 5x 6000 surovin? ne to co jsi napsala vůbec nezapadá do tématu.

ne tohle se týká ochrany cechu. co děti, které musí spát? kdy ti mají bránit cech? co pracující? co normální populace, co radši stráví noc v nádherném obětí své milované osoby, než aby tupě zírala na mapu? tihle všichni lidi mají smůlu?
noční bonus je přirozené opatření fungující v mnoha hrách. neznemožnuje útok úplně, jen ho značně zkomplikuje. to dá prostor lidem nestresovat se 24 hodin denně.
 

Kayro

Znalec
Nocni bonus nezni jako uplne spatny napad ale jako srab z nejmenovaného, ale (prvního v žebříčku) cechu na Cirgardu se musim ohradit.Jestli mas nejaka podezreni na zneuzivani uctů tak to nahlas supportu a nekal tady vodu.V noci se da hrat i jinak nez ze budes ponocovat,treba tak ze hrajes z jineho casoveho pasma.Tolik za nolifersky kmen.
 

DeletedUser3814

Host
Vodu nekalím. Jen mluvím o možnostech. Podstatné je téma nočního útoku.
Časová pásma je zajímavá námitka, nicméně musíme vzít v úvahu kvantitu. Kolik hráčů v cechu bydlí v americe nebo v japonsku? Jeden, dva? Kolik hráčů mají takový rozdíl v pásmu, že by to pro ně byla katastrofa? Útok v 8:05 může být stejně tak destruktivní jako v 23:50.
 

DeletedUser2298

Host
A jéje.. to je tu zase breku ( a NE, nejsem z prvního cechu na Cirgardu..) Každý hráč hraje podle svých možností a schopností... Pokud je někdo schopen ohrozit své pracovní místo kvůli "blbé" onlinovce, tak je to jeho volba a jeho boj a ostatní hráče to vůbec nemusí zajímat a trápit..
Pokud je někdo ochoten vstát ve 3 ráno a bojovat, tak je to jeho věc že si krade spánek či na to má možnosti.. je to zase o volbě - buď budu magor a věnuju se hře téměř 24 hod. denně.. Nebo holt mám i další "zábavy" jako práci, rodinu a koníčky a tím pádem hra tolik času neobdrží... Fňukat že intenzivně hrající "magoři" prostě vyhrávají a jsou lepší a tím pádem "normálové" nestíhají je zvláštní... od toho jsou to intenzivně hrající "magoři" :)

Co se týče obvinění z předávání hesel - nahlásit na support.. pokud se ale toto obvinění neprokáže, tak jsem pro dočasný ban ( a být suppem tak ho i dám) pro Erzu - z důvodu falešného VEŘEJNÉHO obvinění na foru hry.. samozřejmě jen když se to obvinění neprokáže..
 

DeletedUser3814

Host
nikoho jsem konkrétně neobvinila. ale pokud to někoho urazilo, beru to, s omluvou, zpět.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
No Tvé příspěvky jsou již upraveny.. ale já jsem tam ( před úpravou) dokázal celkem jasně číst mezi řádky a myslím že nejsem sám tj. ano, obvinění nebylo až tak konkrétní ale na identifikaci celkem stačilo.. ;-)
 

trojan1673

Veterán
No to já bych nesouhlasila.
Já přes den nemám čas na CVC právě kvůli rodině a jindy než v noci bojovat nemůžu.
A hlavně mám rozdílný čas,takže pokud bych dala někomu heslo foe by to už vědělo:)
 

DeletedUser6375

Host
Taktéž nemůžu souhlasit. Noční útoky můžou být možná pro někoho nepříjemné, ale měnit pravidla hry podle dne/noci není fér. Já se třeba v týdnu vracím z práce kolem čtvrté ráno a o víkendu režim také moc neměním, abych si nerozhodil biorytmus;). Tak když budu mít chuť, proč bych nemohl ve čtyři ráno někomu sebrat hex, když na to budu mít armu? :) Zase nemůžu přes dopoledne, pač to spím. A některé cechy útočí snad výhradně dopoledne. To by se zase dalo namítnout, že školáci jsou ve škole a velká část pracujících v práci. To dáme taky obranný bonus na dopolední hodiny? :) Sice chápu frustraci ze ztráty hexů, ale omezování není na místě...
 

Thesseus

Znalec
Asi si budu protiřečit ale souhlasím tu snad ze všemi. S Judasem, s Trojanem, s Thomem ale i s nápadem na noční bonus :)
Každopádně je to podle mě z kategorie "zbytečných" (není myšleno ve zlém Erzo) nápadů pač o téhle možnosti vývojáři prostě ví.
 

majk1a

Komentátor
Erzo s touto větou " Bohužel na Foe jsou i pracující lidé, kteří musí živit z daní neplatiče, co mohou zůstávat do 3 do rána vzhůru", jsi mě osobně urazila a zasloužila by jsi ban. Já pracuji na krátké a dlouhé týdny jestli víš co to znamená, asi nevíš a tak můžu poncovat :cool: Neplatiči by asi těžko hráli takovou to hru.
Taky jsme než začala postm.doba hráli cech. války a pokud máš hodně vojáků, tak zvládneš získat hex sama :p
 

DeletedUser11359

Host
Promiň mi to, ale kravina :) Nikdy, nikdy nikdy! Lidi, kteří se k tomu v tuto hodinu nedostanou by byli velice znevýhodnění a hodně lidí by právě kvůli téhle hlouposti se hrou seklo, takže by INNO přišlo o pěkných pár hráčů.
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj,
tak teď sem rád, že u nás v cechu hlasování o válkách dopadlo jak dopadlo :) NEVÁLČÍME :) Je těžké k tomuto tématu zaujmout stanovisko - pravdu mají Ti i Oni...
FoE nastavilo pro války určitá pravidla, ke kterým se je potřeba postavit se s rozvahou..

Na The West-u se také válčí... Válčí se o pevnosti jenže tam je situace jiná... Tam při bitvách je potřeba aby byli On-line jak Útočníci tak Obránci... Bitva se tam vyhlašuje 24 hodin předem a tak je možné se na ní přihlásit a připravit... Přesto sou tam s bitvama potíže...

Ono udělat vždy vše dokonalé je zapeklitě těžké :)
 

DeletedUser11472

Host
Proti nočním útokům intenzivně hrajících hráčů na váš cech je jednoduchá obrana prostě si taky seženete intenzivně hrající hráče do vašeho cechu a můžete jít v klidu spát :)
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj za sebe nesouhlasím s tímto návrhem! Jak už tu někdo říkal to by pak o noční ochranu usiloval nejen cech, ale i jednotliví hráči. čili toto je pro mě hloupý nápad a jeden z mnoha.
Přeji pěknou hru.
 

DeletedUser9906

Host
Otázka je, proč noční bonus? proč ne třeba denní? Jak je strašně v nevýhodě pracující který chodí na odpolední nebo dokonce na noční směny proti nefachčenkovi, který dělá jen na raní a může válčit večer.))))) Myslím, že kdyby mělo být záměrem nějak omezit dobu v které se může bojovat, vývojáři by do hry implementovali prostě dobu, v které je bojování možné, třeba 2 hodiny večer a jinak by to nešlo.
 

DeletedUser3

Host
Přikláním se k názoru, že by to sice pomohlo určité skupině lidí' ale jinou by to zase znevýhodnilo. Nejsem pro.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru