nová svatyně

SHADDOWWOLF

Nováček
Současný stav: mám hotovou modelaci budovy i schopnosti budovy(více obrázky níže, modelace budovy se může změnit není dokonalá)
Nápad: svatyně zrození
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: a nenachází se zde(můj minulý příspěvek nebyl přesný)
nápad1.pngnápad2.pngnápad3.png
 

SHADDOWWOLF

Nováček
Model byl vytvořen v aplikaci malování 3D, takže není dokonalý a může se předělat, ale byl bych rád kdyby se zachoval nápad se sochami na krajích.
Předem děkuji vývojářům za přečtení.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Model byl vytvořen v aplikaci malování 3D, takže není dokonalý a může se předělat, ale byl bych rád kdyby se zachoval nápad se sochami na krajích.
Předem děkuji vývojářům za přečtení.
zde nejsou vývojáři, tady se nápady schvalují následnovně
někdo dá nápad
> komunita to okomentuje > špatné = nedostane se to nikam
> dobré > cz tým FoE to pošle do německa (páč hra je německá) > německý tým to zhodnotí > špatně = dál se to nedostane
> dobře > Designer udělají návrh > neprojde = konec
> projde > dá se na zkoušení na BETA server > neuchytí se = konec
> uchytí se > ALE to neznamená že to dají do herního světa o_O
 

MadnessFalax

Dopisovatel
Mně se návrh vzhledu strašně líbí. Dokonale zachycuje dnešní stav hry. Vidím, že autor myslel na vše. Socha vlevo je jistě @KaseO, vpravo vepředu je @sabinabetty a vzadu vidíme k hráčům zády otočeného @NoVa. Tzv. tři pilíře české komunity. Vskutku promyšlený návrh.
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Mně se návrh vzhledu strašně líbí. Dokonale zachycuje dnešní stav hry. Vidím, že autor myslel na vše. Socha vlevo je jistě @KaseO, vpravo vepředu je @sabinabetty a vzadu vidíme k hráčům zády otočeného @NoVa. Tzv. tři pilíře české komunity. Vskutku promyšlený návrh.
Děkujeme za Vaši interpretaci hráčského návrhu. Velmi rádi vidíme, že naše aktivity pro komunitu se ve Vašich očích odráží pozitivně a vidíte nás všude, kam jdete.
 
Za návrch pro za bonusy proti na 2x2 by tento seznam bonusu byl až moc silny.
Bonusy bych nechal jak jsou jen by bylo třeba snížit učinosti min v te sekci FB 300 FB za den s budovy 2x2 je extrem už i 30 by bylo moc na tu velikost a jak pišou výš takovéhle čisla by určite neprošli betou. Ona superbudova zni dobře jenže si vem co to uděla s herní ekonomikou nemuže byt něco jako super budova ( pominu-li současné VB testované na betě) ale ty budou za velkou cenovou daň vzhledem k cenach ktere top hrač bude hromadit 3-5let a malý hrač nema šanci. )

Bonus bych snižil v kategorii FB na 10 FB v vojacich na 10 Jednotek
A vtěch % na 30FB a 30 zboží v nejvyší eře. A ještě idealně jen jako 1 ks budovu tedy třeba s hlavní budova s kulturní osady. Potom by to možna mohlo mít šanci na uspěch
 
Nahoru