nová VB Big Ben

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Smígl

Člen
Ahoj napadlo mě udělat novou velkolepou budovu Big Ben.
současný stav:
neni
nápad: Tato velkolepá budova by byla Big Ben. Byla by v Průmyslovém věku nebo době Pokroku. Byla by velká 5x5. Dělala by to, že by dávala suroviny.
levl 1- 2 od každého zboží z tvé doby lvl. 11- 4 zboží od každého zboží z tvé doby
lvl. 2- 2 zboží od každého zboží z tvé doby lvl. 12- 4 zboží od každého zboží z tvé doby
lvl. 3- 2 zboží od každého zboží z tvé doby lvl. 13- 4 zboží od každého zboží z tvé doby
lvl. 4- 2 zboží od každého zboží z tvé doby lvl. 14- 4 zboží od každého zboží z tvé doby
lvl. 5- 2 zboží od každého zboží z tvé doby lvl. 15- 4 zboží od každého zboží z tvé doby
lvl. 6- 3 zboží od každého zboží z tvé doby lvl. 16- 5 zboží od každého zboží z tvé doby
lvl. 7- 3 zboží od každého zboží z tvé doby lvl. 17- 5 zboží od každého zboží z tvé doby
lvl. 8- 3 zboží od každého zboží z tvé doby lvl. 18- 5 zboží od každého zboží z tvé doby
lvl. 9- 3 zboží od každého zboží z tvé doby lvl. 19- 5 zboží od každého zboží z tvé doby
lvl.10- 3 zboží od každého zboží z tvé doby lvl. 20- 5 zboží od každého zboží z tvé doby
Po levlu 20 by to přibývalo po 1 surovině od každého za 10 levlů. Takže 30 lvl. 6 surovin od každého, 40 lvl. 7 od každého, 50 lvl. 8 od každého atd...
První lvl. by stál 60 bodů 2 lvl. 100 bodů atd.
Ještě by na úrovni 1 dával 1% šanci že při motivaci ti padne 10 surovin z tvé doby. Úroveň 2- 2%. 3- 2%, 4- 2%, 5- 3%, 6- 3%, 7-3%, 8- 4%, 9- 4%, 10- 4%.
atd...
zkoušel jsem hledat na fóru: ANO
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Bohužel nezlepšil. Jde o to že zboží mám z některých dob statisíce. K čemu bych stavěl 5x5 na něco co nepotřebuju, co mi jako vedlejší bonus produkujou budovy které mám na FB či na bonus útočný armády?
Za mě naprosto neužitečný bonusy, oba dva.

Jo, kdyby šlo vybrat ze které doby ty suroviny budou, to je jiná. Spousta cechů stále shání zboží určité doby na CB či CvC a třeba na Arvahallu je zítřek stále nedostatkové zboží, pak by to alespoň trochu dávalo smysl.
ale produkce z předchozí/současné doby je na prt.
 

Chimichurri

Psavec
no zajímavá by byla budova na zboží budoucí doby :) , Nicméně nenapadá mě jaký další přínos by big ben mohl mít.....zas tak daleko nejsem :) . Ale tak jak to je teď to není atraktivní ani pro mě, natož pro hráče co už takových budov mají spoustu spolu s dalšími bonusy.
 

Chimichurri

Psavec
no právě já jsem hráč co nemá dost zboží....jsem na začátku v době raného středověku, hraji to asi dva měsíce. Teď teprve asi před týdnem jsem postavil dvě VB co jsou zaměřené na zboží. Denně získávám asi +=130 zboží (+dalších asi 100 z továren), z toho ty velkolepky mi dávají pouhých 17 kusů denně, protože je mám na malé úrovni. Ty chceš prosadit do hry VB na zboží, kterou chceš ale zasadit do doby průmyslu. To už ale ty existující VB které jsou dostupné od dřívější doby, než kterou navrhuješ ty, budu mít na vyšší úrovni a další takové stavby nebude potřeba, pokud nebude mít další zajímavý bonus.
 

Chimichurri

Psavec
no nápad by to nemusel být špatný, ale když se podíváš do wiki na budovy tak velkolepek na výrobu zboží je tuším 8 a to včetně Galatské věže kterou přidali myslím teď nedávno. Takže těch budov na zboží je opravdu dost. Ale kdyby k tomu byl bonus třeba výzkumu, tak by to byla špičková velkolepka :) . Obojího je totiž ze začátku velký nedostatek :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru