Nová VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12994

Host
Současný stav: Není
Nápad:
Nová VB by motivacemi dávala Forge body. A to tak, že při každé motivaci by byla sance ziskat FB z urciteho poctu motivaci (neco jako Dynamicka vez, ale se sanci jako Prales). Tato sance by se zvysovala spolu i s poctem motivaci z kterych lze FB ziskat.

Priklad:
1 level:

Z prvnich 5 motivaci ziskas po 1 FB
Sance na ziskani je 33%

2 level:

Z prvnich 6 motivaci ziskas po 1 FB
Sance na ziskani je 35%
.
.
.

10 level:

Z prvnich 14 motivaci ziskas po 1 FB
Sance na ziskani je 51%

Samozrejme zvysovani hodnot by si presne urcili vyvojari

Kdyby jste tento napad predali vyvojarum bylo by to fajn:)

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

Svatej

Legenda
Proti, ostatně, VB s podobnou funkcí už se chystá, jen místo FB dává náhodnou odměnu.
 

DeletedUser11297

Host
Také proti, jak fungují jejich procentuální šance, jsme zjistili už u Pralesu. Hodně rychle se pakoval z mého města. Navíc jak píše Lord, chystá se VB, která bude fungovat tak, jak píšeš. Tedy bude určitá šance získat něco navíc při motivaci (odměny jako ze studánky, tedy i dia). Akorát ta šance na zisk začíná na směšných 2%, což z ní při velikosti 5x6 dělá jednu z nejhorších VB hry.
 

DeletedUser12994

Host
tak to jsem necekal ze bude nekdo proti :D
ikdyz se podobna VB chysta, tak stale to bude uplne jina VB, kdyz bdue davat nahodne odmeny...

Protoze proti VB ktera dava nahodne odmeny jsem zase ja.. Studanky mi za 12 mesicu dali cca 100 dia, takze premyslim ze je zase vypakuju z mesta ja. Nahodne odmeny jim takye nefunguji jak maji dle meho nazoru, takze VB s nahodnyma odmenama bude jen velka studanka = naprd
 

DeletedUser11297

Host
Když už nová VB, nebo spíše nový bonus, tak mám také návrh. Procentuální snížení ceny na nákup FB. Kupuje je asi každý, takže by se to hodilo. Ono když se potom člověk dostane na 600 000 mincí za nákup jednoho FB, už to docela provětrává účet. :) Rozhodně by mě něco takového potěšilo víc, než šance na zisk náhodného zboží při motivaci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru