nové talčítka pro přístup

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12252

Host
Uvítal bych vedle názvu doby ve které se dotyčný hráč nachází v horní liště z levé a pravé strany po jednom vstupním tlačítku a to pro vstup do HISTORIE a druhé tlačítko by bylo pro VELKOLEPÉ BUDOVY. Co vy na to,hráči? Mohlo by se to uchytit a nemuselo by se tam lézt přes 3 kliknutí a když bych náhodou potřeboval se tam podívat znovu, když mezitím někoho navštívím, tak se opět musím proklikávat, a to mě fakt nebaví !! :p
 

Dan 77

Veterán
Sem jsi už takový návrh jednou psal. A velmi brzy poté byl bez odezvy přesunut do archivu návrhů (zřejmě z důvodu popsaném Henzisem výše).
Ten tvůj první návrh jsem zprvu VŮBEC nechápal. Jako jediné jsem hned pochopil přímý vstup do historie událostí (to by se dalo zvážit). Ale ten přímý vstup do velkolepých budov jsem nepochopil, protože to bylo napsáno nejednoznačně a navíc hned jako první (ještě před zmíněním se o historii událostí, takže jako nejednoznačné jsem to v kombinaci s vytržením z kontextu nepochopil, možná kdyby to bylo zmíněno až jako druhé) a hned to ve mě vyvolalo jinou asociaci (co mají nějaká tlačítka společného s velkolepými budovami - v pravém významu - když na tu budovu stačí ve městě kliknout?). Takže přímý vstup do okna s PŘEHLEDEM/SEZNAMEM velkolepých budov, které pomáháš stavět, to by se dalo zvážit.
Když mi u znovu vloženého návrhu došlo, cos tím myslel... Návrh je to dobrý, abychom se nemuseli vracet do toho samého okna 3 kliknutím pořád dokolečka, když zrovna musíme.
Dále by se mi líbilo ještě jedno tlačítko a to editační, pro přesun budov, stromů keřů atd. než se přes něj proklikávat.
Stačí jednou kliknout na položku Stavba v menu. A proklikávat už se přes něj dál nemusíš. Okno stačí mít otevřené, protože ho zavírat pro ovládání dalších prvků hry nemusíš (narozdíl od radnice). Takže okno Stavba necháš celou dobu otevřené a přesouváš budovy, v případě, že ti bude okno při přestavbě překážet, stačí ho zminimalizovat. A je to (a nějaké rychlé tlačítko je bezpředmětné).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2451

Host
jo bylo to už tady několikrát a sami vidíte kde to skončilo hold si musíme počkat až to někdo dá jako nápad na německém serweru aby se tím někdo zabýval my češi tuhle hru nikdy ničím neovlivníme a tady si sdělujeme názory jen samy sobě a už mě několikrát napadlo jestli má toto forum vůbec nějaký smysl
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru