Nový cech - MYRMIDONI - nábor do řad elitního cechu!

Téma v sekci 'Nábory do cechů' založené uživatelem Lord von Sidius, 27. dub 2019.

 1. Lord von Sidius

  Lord von Sidius Turista

  Registrace:
  20. srp 2018
  Vážení spoluhráči,

  založili jsme nový cech "Myrmidoni" East-Nagachškého světa a rádi přivítáme všechny nové členy s podobnou vizí jako je ta naše.

  Tento cech je určen pro všechny, kteří se chtějí stát elitou. Vybudovat si v této hře něco svého a být součástí přátelské komunity.
  Naši leadeři byli skoro rok součástí jiných cechů a ke konci dubna 2019 si řekli, že využijí získané zkušenosti a potenciál této hry na maximum.
  Proč nezažít jaké je to v CvC bitvách?
  Proč nevyužívat nejrůznějších výhod, jako jsou body z radnice a bonusy na výroby a armády?
  Nebo nedojet expedici až do konce čtvrtého kola?

  Jsme nový cech. Najdete jistě mnoho cechů, které jsou na tom nyní lépe. Ale my si to chceme zasloužit a když spojíme síly, jistě budeme brzy využívat neobyčejných bonusů, a hlavně celého potenciálu hry bez kompromisů.
  Proto hledáme spoluhráče, kteří si rádi okoření hru vzájemnou koordinací, společným úsilím a zábavou a současně přispějí svojí účastí, vymazleným Arcem, Observatoří, Atomiem, síněmi slávy a dokončováním expedic alespoň do konce třetího kola. I když chceme pravidelně otevírat čtvrté!

  Víme ale, že nic není hned. A přesto, že oceníme pokročilé hráče, určitě dáme rádi prostor i začátečníkům. Proto vlastnictví zmíněných budov není podmínkou. Chuť se zdokonalovat a posilovat a pomáhat nejen svému městu ale i ostatním však podmínkou je.
  Na oplátku budeme vždy rádi k ruce jakoukoliv radou, která vám pomůže svoji říši zefektivnit anebo si jenom prostě více užít hru.

  Vzájemná podpora velkolepek a aktivní obchodování ve vláknech, stejně jako denní motivace budov a návštěva krčem je samozřejmostí. A do toho si společně na chatu jistě užijeme i spoustu srandy a odhodlání při postupování v žebříčku nejen jednotlivých měst, ale právě i společného cechu

  Těšíme se na vás!
  Král Baky a Lord von Sidius

  [​IMG]
   

Nahoru