nový svět

Dobrý den, mohl by už být nový svět proooooosím, hra mě už moc nebaví a čekán na nový svět... Svět H byl založen už před dlouhou dobou:gdsg::gdsg:
 
vy jste asi nepochopili o co mi jde, jsem na všech světech o proti ostatním špatný, protože hru nehraji moc dlouho a dával jsem si pauzu. Hrozně rád bych byl někde kde všichni začínají od nuli a hlavně kde mám šanci založit cech který se dostane do top 3
 
Šanci nemáš. Hráči s dia farmami budou mít navrch. A lidé z TOP cechů se domluví a založí společný cech i v novém světě, kde budou opět v TOP. Pouze úplně noví hráči začínají od nuly, kdy je to po založení účtu hodí do nového světa.
tak to se pleteš, měl jsem top 8 cech i když jsem ho založil pozdě, na H jsme byli i v top 10 i když jsme byli před chvílí stí, ale na top 3 nemáme a to už nezměním a proto bych chtěl nový svět
 

OffTheWall

Psavec
tak to se pleteš, měl jsem top 8 cech i když jsem ho založil pozdě, na H jsme byli i v top 10 i když jsme byli před chvílí stí, ale na top 3 nemáme a to už nezměním a proto bych chtěl nový svět
Do top 10 se dostane klidně i cech o třech hráčích :)) Pokud máš co nabídnout a hráče, kteří do toho budovat cech půjdou s tebou, nepotřebuješ nový svět.
 
tak to se pleteš, měl jsem top 8 cech i když jsem ho založil pozdě, na H jsme byli i v top 10 i když jsme byli před chvílí stí, ale na top 3 nemáme a to už nezměním a proto bych chtěl nový svět
Jak ti už tady nekteří psali, top 3 stejně obsadí diamantoví hrači . Možna když by ses snažil udržel bys ceh.v top 3 možna tyden ale určitě ne dlouhodobě.
(Těma diamantovyma nemyslim par diamantů ale jsou lidi kteři na to nový svět vyloženě šetří a během tydne nacpou do noveho světa třeba 1M diamantů a takoví hrači si zakladaji top cehy)
 
Nahoru