Občasně nefunkční ukazatel stavu krčmy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5384
  • Vytvořeno

DeletedUser5384

Host
  • Svět:C,D
  • Prohlížeč a verze:Chrome
  • Popis chyby:Ukazatel stavu se neshoduje se skutečným stavem- někdy o židli či dvě,na screenu je to extrém
  • Screenshoty:krčma.jpg
  • Jak často se chyba vyskytuje:Občas
  • Detail chyby:
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru:ano
 

DeletedUser13974

Host
Mně se to zatím stalo jenom o jednu židli, tohle už je fakt slušný extrém.
 

DeletedUser7840

Host
ta samá chyba,ukazuje my to že v krčmě nikdo není,když ji navštívím tak je obsazená.problémy se objevily po poslední aktualizaci.Svět Dinegu
 

DeletedUser13526

Host
dnes mi to udělalo poprvé:
Ukazatel krčmy.jpg

  • Svět: Arvahall
  • Prohlížeč a verze: Google Chrome Verze 56.0.2924.87
po vybrání stále s chybou
Ukazatel krčmy po vybrání.jpg

po reloadu OK
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
Návod pro řešení problému uživatelů s Flash playerem (PPAPI - tedy Chrome, Opera a jiné Chroiové prohlížeče), protože to co ukazujete není chyba hry, ale chyba zobrazení flashe.

1. Přejděte na macromedia.com

2. V levé části menu klikněte na Global Privaci Setting Panel a nastavte Vždy odmítnout....
(pokud přes flash nějakým způsobem voláte, či sdílíte obrazovku pak nehcte Vždy se dotázat...)
GF1.png

3. Přejděte na Global Storage Setting panel a nastavte si velikost úložiště dle potřeby, minimálně by tam mělo být 100kB, klidně můžete dát neomezenou velikost, záleží na Vaší kapacitě disku. Pokud hrajete více flashových her, pak doporučují zrušit Ukládat společné komponenty Flash a tím snížit časy stahování. Pokud ovšem máte mobilní připojení, nebo slabší linku, nechte tuto volbu zaškrtlou.

GF2.png


4. Přejděte na Protected Content Playback Settings panel a dejte obnovit. Tím smažete staré licence, hudba i video si natáhnou znovu aktuální licence.

GF3.png

5. Přejděte na Website Storage Setting panel a odstraňte vše, nebo pouze foecz.innogamescdn.com. Tím smažete všechny uložené soubory. Tuto akci doporučuji dělat po každé aktualizaci, která něco přidává, nebo upravuje viditelné hodnoty. Případně vždy, když se Vám nebudou měnit ikony, nebo když se hra zpomalí a neúnosně dlouho se načítá. To je obvykle důsledek špatné vazby na uložená data, nebo problém s linkou.

GF4.png


6. Přejděte na Peer-Assited Networking panel a vyberte si, zda se mají data získávat i formou P2P (Torrent). Osoboně tuto volbu nedoporučuji, zhoršíte si webovou odezvu a můžete dostat data z neaktualizovaného počítače. Takže nastavit Vždy odmítnout. Abyste se nestali uploaderem (Seedem) tak zaklikněte Zakázat uplink síti P2P.

GF5.png



Pokud ani tohle nepomohlo pak jedině projít chrome fóra a podívat se, zda tam někdo řeší podobné problémy, řešením může být problém na lince, jiný build prohlížeče, vyčištění cookies a dat formulářů atd.
 

DeletedUser13611

Host
Kam se na tebe hrabe nejmenovaná podpora nejmenované hry, která svého času odpovídala hráčům "Vyčistěte cache a cookies, případně změňte prohlížeč" :D
Díky ;)
Tak dokud je za to nebudou platit, nemůžeš čekat profesionální non-stop servis, já už mám léta kdy jsem dělal blbce v podpoře nejmenované MMORPG hry za sebou, dokonce jsem chvíli provozoval i nějaký ten free server a platil vše ze svého, ale pak přijdeš do bodu, kdy si řekneš, jestli ti ty nadávky a urážky od lidí stojí za to a zjistíš že ne. Takže když mám čas a náladu, tak někomu poradím a jinak všechny těžce ignoruju, nebo je popichuju a směju se jejich reakcím ;) Každopádně děkuji, je vždycky fajn, když tu práci někdo ocení.
 
Nahoru