Obchod mimo cech

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11359

Host
A proč se zatěžovat dalším zbytečným updatem, když lze nahradit jednou zprávou cechu? Nejsou to zbytečné zprávy. Byly by, kdyby se zavedl tento návrh, ale to je dle mého nereálné. A thesseusi, napsal jsi to špatně. Touto možností chcete nahradit zprávy cechu, protože tato možnost ještě neexistuje. A píšeš o zatěžování cechu? Já osobně nechci být v cechu, kde není žádná komunikace a když tato zpráva zatěžuje cech, tak jak potom musí zatěžovat normální diskuze na témě například nové éry? Páni, to musí být vysilující... Proč chcete všichni tu hru až moc snadnou? Co Vám vadí na tom, jaké to je teď? Samozřejmě, je ve hře spousta chyb a nedokonalostí, ale to, že je hra snažší, ještě neznamená, že je lepší. Já osobně snadné hry hrát nemůžu, protože to pro mě není výzva a nemám z toho žádný zážitek. Uvažujte....
 

DeletedUser10546

Host
Osobně si myslím, že je to dobrý nápad. Každý má jinou strategii hry a když si myslí,že na takovýchto nabídkách vydělá,tak proč ne. Pokud je bude moci odkliknout mimo cechovní nabídky, tak tím jen nebude zaměstnávat lidi v cechu, kteří nemusí spekulovat nad tím,jestli to náhodou nepotřebuje na nějakou velkolepku. Upřímně, každý kdo jde na trh automaticky zatrhne cechovní nabídky, ostatní nabídky ho většinou zajímají, až když má opravdu nouzi o nějakou surovinu,kterou nutně potřebuje a z cechu to nikdo nenabízí, ani není zrovna nikdo on-line. Takže ono to zase tak moc nikoho mimo cech trápit nebude a cech už taky ne. :)
 

DeletedUser3139

Host
No, už jsem to tu někde psal. Ono jde o to, že co se mně jeví jako nevýhodná nabídka, může být pro někoho zase docela dobrá. Nebo třeba východisko z nouze. Taky záleží na situaci hráče. Já si osobně myslím, že tohle není až tak zásadní problém, aby se to muselo měnit. A bacha, jsou tu pamětníci, kdy se realizoval (jeden z mála!) návrhu hráčů na změnu v přidělování sousedů. A vzpomeňte si, co z toho vzniklo! Tak bych do toho zas až tak nerejpal, nebo se toho INNO chytne a vymyslí zase nějaký paskvil. :cool:
 

DeletedUser2451

Host
Jipi to máš pravdu že Inno né uplně vše co pustilo do etheru mělo promyšlené a dotáhnuté do konce ale třeba se tam najdou i šikovní lidi DDD
 

Thesseus

Znalec
Kelef: Ne, nechci tím nahrazovat zprávy cechu, mě jde o obchod pro cechovní pokladnici. Z venku do svého cechu a tedy nechci aby tu nabídku bral někdo z cechu, chápeš?
Co se týká té složitosti - s tím já souhlasím ale složitost na přemýšlení ne na ovládání ;)
 

DeletedUser11359

Host
Vypadá to, že jsem jediný, koho nezabije jedná zpráva o tom, že tuhle a tuhle nabídku brát nemají :D
 

Thesseus

Znalec
Proč pořád zprávy cechu? Proč bych měl posílat 75ti lidem zprávu o tom, co nemají brát a proč by si ti všichni tu mojí nabídku měli pamatovat a co když takových nabídek bude hodně od více cechovníků?
Kdyby jen 10 hráčů z cechu shánělo surky mimo cech do pokladny tak každý pošle pětasedmdesáti lidem zprávu o své nabídce, což je 750 zpráv o tom, kdo co nemá brát - tohle přece vážně nemůžeš myslet jako řešení?

prostě jedno zatržítko ať takovou nabídku nevidí a je to elegantně vyřešené.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3139

Host
thessee, tak tohle se ti tak trošku nepovedlo, néééé? :cool:
Zkus si přečíst cos napsal a asi svůj příspěvek drobet opravíš. :p Když shání surky 10lidí, tak ti nepřijde 750 zpráv, ale pouze 10. Co ty na to?
Ale s tím zatržítkem máš pravdu, bylo by to jednodušší. Ale asi INNO je jiného názoru! :cool:
 

DeletedUser11359

Host
Thesseusi a co třeba hromadné zprávy? A co třeba napsat do jedné zprávy co VŠECHNO brát nemají? Moc to komplikuješ :)
 

Thesseus

Znalec
O hromadných zprávách tu přece celou dobu mluvím!

Já že to komplikuju? A co to jednoduchá zatržítko, pamatuješ jak jsme tu o něm mluvili? ;) Není náhodou komplikovanější rozesílat po zadání obchodu zprávy celému cechu.

OK, takže Tvůj model je takový, že v 75tičleném cechu když by každý dával třeba ob den nějakou takovou nabídku tak denně budu číst přes třicet zpráv o tom, co nemám brát a budu si pamatovat, co je pro cech a co už ne. Bravo! ;)
 

DeletedUser11359

Host
Dost silně pochybuji, že tolik členů by najednou dávalo na trh takové nabídky :) Pokud v cechu dáváš trošku pozor, tak víš, jaké zboží potřebujete, takže logicky nebudeš brát nabídky na zboží, které potřebujete. A pokud je těch nabídek pro sousedy hodně, tak to dělejte jako u nás v cechu. Prostě napište cechu, že potřebujete na trhu směnit to a to.
 

DeletedUser2451

Host
Prosím Kelefe jsi opravdu jediný co by chtěl zatěžovat cech jen spamem pro vývojáře je jednodušší udělat jedno zatržítko navíc a celé je to bez problému
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru