obchod s plánky k VB v rámci cechu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4810
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4810

Host
  • Oblast hry:plánky k VB
  • Současný stav:systém obchodu 2:1 v menu stavby VB dává rok a déle pořád stejné plánky dokola?!, ale ten poslední automat prostě nedá?! a o odměnách nemluvě?!
  • Nápad:možnost obchodovat s plánky k VB v rámci Cechu 1:1, v menu tvůj cechu, by byla sekce obchod s plánky, kde by mohli hráči měnit plánky 1:1 u konkrétní budovy
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ANO

myslím si, že by to stálo za úvahu, čekat třeba dva roky na poslední plánek k VB mi připadá nesmyslné,
motivuji, rabuji a přispívám jak se dá, ale poslední plánek prostě nedostanu?!
systém mi dá z M/Z, rabování 30 jiných plánků u konkrétní budovy a pokud se snažím vyměnit plánky v menu VB 2:1, systém mi ten poslední stejně nedá
 

DeletedUser9672

Host
Tak to by bylo lepší snížit četnost získávání plánků a umožnit je vyměňovat rovnou přes obchod, ne? Něco jako burza :)
 

DeletedUser4810

Host
no to asi ne = četnost získávání bych nesnižoval, páč až bude možnost navýšení budovy po dokončení 10 úrovně, potřebuje celou sadu plánků
a zde by bylo na každém, jestli využije obchod v menu budovy nebo se dohodne s někým v cechu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9672

Host
To možná ano, ale je lepší se snažit něco vymyslet, než se tvářit, že je vše dokonalé či jen kritizovat.

Místo obchodu s plánky bych možná navrhl, aby se kromě výměny dvou plánků za jeden nahodilý, rozšířila nabídka výměn o třeba:
- tři plánky za jeden ze zvoleného řádku či sloupce
- čtyři plánky již jeden konkrétní, který si vybereš :)

Neřeším zde, zda to bude implementováno, ale nějaké programátorsky jednodužší řešení než kompletní agenda obchodu plánků :)
 

DeletedUser11359

Host
Plánky bych nechal nedotčené. Už si chcete moc usnadňovat hru :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru