Obchodník

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Napadlo mě,že by bylo lepší,kdyby byl ve hře obchodník,který by v pravidelných intervalech navštěvoval vaše město a v případě vašeho zájmu by jste si od něho mohli koupit suroviny,které by zrovna měl v nabídce.Podle toho o jakou by se jednalo surovinu by byl nastavený i kurz obchodu.

Takový NPC obchodník,který se nachází v tržišti je hodně prodělečný a jeho kurz 1:10 je více méně zlodějina.Takhle kdyby byl jen potulný obchodník,který by měl u sebe například 5 kusů nějakého zboží,tak by to hru udělalo lepší.Mohli bychom lépe plánovat co se musí dopředu už nakoupit,abychom pak nezůstali stát s výzkumem.Děkuji za pozornost.

Inspiroval sem se "Fénickým kupcem" ze hry Grepolis.
 

DeletedUser

Host
Já si říkal že je mi to nějak povědomé.. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Přesně tak velice podobné inej hre a jak říkáte i Grepolis, ale tu příliš neznám. Jenom v obchodu jsou už NPC obchodníci, takže mi to tu moc nesedí. Za sebe se mi to líbí a pokud by se to udělalo byl bych spíš pro, aby NPC obchodníci z trhu zmizeli a nahradili je potulní prodejci, ale na druhou stranu se obávám, jestli tak ten obchod nebude až moc váznout když tam nikdo nebude nabízet, ale to se ještě uvidí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Podle mě by nemuseli zmizet obchodníci z obchodu, jen bych dal jednou začas, že by přišel nějakej kupec třeba do Hl. budovy, a tam nabízel třeba určité množství nějakého zboží za něco jiného (možna by bylo dobré, že by někdy chtěl za zboží třeba zásoby nebo peníze..)
 

DeletedUser

Host
To prodávat to za peníze, suroviny popřípadě diamanty se mi docela líbí :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru