obecne

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2279

Host
zdravim mam prozbu ohledne medaili kdyz sem spadl asi odve hodiny to se zas pricitaji za 24 hodin nebo se to jen posune oto co sem stratil cas dik za odpovet.
 

DeletedUser89

Host
kam si spadl o 2 hodiny? Napiš to trochu jasněji :) (a přečti si v návodech PvP Věž, je tam mnoho informací k tomuto) :)
 

DeletedUser

Host
Ahoj, pokud nedokážeš položit srozumitelnou otázku, těžko Ti můžeme odpovědět. Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser2088

Host
Jestli sem dobře pochopil, tak se ptá, za jak dlouho přibudou bodáky v PvP věži, takže odpověď je hned ne za 4 hodin
 

DeletedUser2279

Host
nedostal sem zadne medaile za viranej turnaj a uz je to vic nes 24 hodin a nic sem nedostal a na potporu nejde napsat dyz to chci odeslat tak mi to nejde tak nevim kde se mam obratit
 

DeletedUser2385

Host
Ja som z neho mimo... Čo viem tak ak vynrajem bitku tak bodíky sa pričítavaju hneď....a ak si bol prvý tak za 2 hodiny môžeš byť aj 20 :)
 

DeletedUser7

Host
Mohli by ste nám popísať bližšie ako vám nejde odoslať tiket na hernú podporu ?
 

DeletedUser2088

Host
Taky mi odpoledne nešel odeslat a pak už jo, tak to zkus znova ;-)
 

DeletedUser2279

Host
zdravim nedostal sem zadne medaile a uz je to 2 den,a kdyz pisu na potporu tak mi to nejde odeslat jetam hlaska text musi byt alespon 8 znaku a ja pisu dlouhy text tak nevim proc to nejde poslat
 

DeletedUser7

Host
Určite to ide odoslať, musíte napísať text ktorý má viac ako 8 znakov.
 

DeletedUser2385

Host
Keď máš dlhší text tak chyba bude skôr u Teba. Skús iní prehliadač :) a Cookies a Cache
 

DeletedUser7

Host
Chyba bude na jeho strane, kedže text musí byť dlhší ako 8 znakov.
 

DeletedUser2088

Host
To jde o předmět, musí být delší než 8 znaků
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2279

Host
uz sem to odeslal na potporu ohledne tych medaili a jak to dlouho trva to virizeni
 

DeletedUser2088

Host
mě to přišlo asi za 12 hodin, takže asi do dne by to mělo přijít :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru