Obrana města-automatická bitva....

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Obranné bitvy které hraje automat jsou někdy opravdu zvláštní, většinou je fiasko nevyhnutelné, ale najdou se i bitvy u kterých mi vstávají vlasy na hlavě proč automat hrál právě tak jak hrál. Předpokládám že automat je naprogramován co nejlépe a že se to už asi ani zlepšit nedá ,ale podle mně by se hodilo aby ve Správě armády byla u každě skupiny(typu) vojáků možnost nastavení priotity(po kom má jít , kam , prioritní cíle ap.)
Doufám že pochopíte mou myšlenku.
 

DeletedUser

Host
To víš, že to naprogramovat líp jde a je podle mě jen otázkou času, kdy se tomu tak stane.
 

DeletedUser

Host
Obranné bitvy které hraje automat jsou někdy opravdu zvláštní, většinou je fiasko nevyhnutelné, ale najdou se i bitvy u kterých mi vstávají vlasy na hlavě proč automat hrál právě tak jak hrál. Předpokládám že automat je naprogramován co nejlépe a že se to už asi ani zlepšit nedá ,ale podle mně by se hodilo aby ve Správě armády byla u každě skupiny(typu) vojáků možnost nastavení priotity(po kom má jít , kam , prioritní cíle ap.)
Doufám že pochopíte mou myšlenku.
Pochopil jsem to a přimlouvám se také za tuto funkcionalitu. Možnost nastavit si priority při obraně by byla super. Něco jako: konzervativní obrana, obrana protiútokem, střelci se budou držet vzadu, apod. prostě předvolby pro obránce. Automat někdy vyloženě ztratí vítězství špatnou taktikou na začátku.
 

DeletedUser1565

Host
Podle mě to tak je udělané schválně, protože by jinak města byla nedobytná. Budeš mít postavený Dealský hrad nebo Baziliku Vasila+100% obrany a útočné jednotky mají max. 50% k útoku. K tomu ještě bude logičtější obrana a u ž nikoho nedobudeš. Je to asi i kvůli tomu, aby i slabší hráči, měli možnost dobýt města těch silnějších.
 

DeletedUser3817

Host
viktor čistič:
Souhlas. Když bude obrana výkonnější, kdo bude útočit? Pokud nebudeš mít jednotky z příští epochy, způsobím ti takové ztráty, že se ti to prostě nevyplatí. A tato hra je, mimo jiné, o válčení. Pacifisté by měli hrát něco jiného a ne brečet, že je druhý hráč rabuje. Je pouze jejich problém, že se vzdávají bodované aktivity.
 

DeletedUser

Host
Taky bych se přimlouvat k něčemu, co by pomohlo alespoň trochu ovlivnit obranu. Jak mám potom bránit útok složený ze 4 děl a 4 střelců, když má útočník navíc +95% jak u útoku, tak u obrany. Mám dealský hrad na čtvrté úrovni, který mi poskytuje bonus +40%... já můžu obranu složit, jak se mi zachce a nikdy automat není schopen zničit ani jednu jednotku. Děla přijdou na řadu až po útočníkovi, který je stihne mezitím rozsekat. Koně a rangeři se hýbou naprosto minimálně a místo toho, aby využili rychlosti, či bonusů, tak do sebe nechají jen střílet. Sám si rád zaútočím, ale rozhodně nevidím rád, když prakticky nejsem schopen obrannou bitvu nijak ovlivnit...
 

DeletedUser

Host
viktor čistič:
Souhlas. Když bude obrana výkonnější, kdo bude útočit? Pokud nebudeš mít jednotky z příští epochy, způsobím ti takové ztráty, že se ti to prostě nevyplatí. A tato hra je, mimo jiné, o válčení. Pacifisté by měli hrát něco jiného a ne brečet, že je druhý hráč rabuje. Je pouze jejich problém, že se vzdávají bodované aktivity.

No dobře, já jsem Pacifista, no a co?
 

DeletedUser3817

Host
Venouch:
Přečetl sis příspěvek, který cituješ?
Tvoje reakce postrádá logiku.
 

DeletedUser1565

Host
Taky bych se přimlouvat k něčemu, co by pomohlo alespoň trochu ovlivnit obranu. Jak mám potom bránit útok složený ze 4 děl a 4 střelců, když má útočník navíc +95% jak u útoku, tak u obrany. Mám dealský hrad na čtvrté úrovni, který mi poskytuje bonus +40%... já můžu obranu složit, jak se mi zachce a nikdy automat není schopen zničit ani jednu jednotku. Děla přijdou na řadu až po útočníkovi, který je stihne mezitím rozsekat. Koně a rangeři se hýbou naprosto minimálně a místo toho, aby využili rychlosti, či bonusů, tak do sebe nechají jen střílet. Sám si rád zaútočím, ale rozhodně nevidím rád, když prakticky nejsem schopen obrannou bitvu nijak ovlivnit...

Většinou se s koňama dostaneš na druhou stranu druhé kolo. Často se ale pohybují podle nejpomalejšího vojáka v obraně. Pokud na tebe někdo útočí dělama a mušketama, tak dej do obrany jen koňáky. A v obraně vyhraješ. Musíš si holt obranu občas uzpůsobit. Ale obrana to má těžší.
 

DeletedUser1565

Host
Každý boj dá jiný počet bodů, podle složení obrany. Jinak body máš za každou stavbu. Ten tu někde na foru je.
 

DeletedUser7160

Host
Obrana do které nemohu zasáhnout je na houby a pokud postavím 8 jednotek a hráč co vede souboj o medaile mě z většiny porazí jelikož je silnější tak je lepší nemít obranu žádnou a darovat mu radši jen méně jak 200 bodů než kolem 1000. Pro mojí taktiku obrana nemá moc smysl.
 

DeletedUser4012

Host
takze prakticky nechas mesto napospas osudu .. a klidne 40 sousedu muze prijit a vyrabovat te ?
 

DeletedUser6273

Host
Každá obrana je prorazitelná,je pravda,že taky často koukám,jak ty figury jezděj:) Stačilo by,aby se držely svých bonusových pozic,ale to ony ne:)
Ale pro Vencu granáta: Pokud tě někdo proráží pravidelně,prorážej ho taky:) Aspoň to bude 1:1,ne? :)
 

DeletedUser7160

Host
takze prakticky nechas mesto napospas osudu .. a klidne 40 sousedu muze prijit a vyrabovat te ?

Chodí na mě max 3 lidi někdy ani to ne a suroviny a nářadí si hlídám tak abych byl u PC v době sklizně. Max vezmou mince z 1 baráku a když jich mám plno tak je to skoro nic. Hold medaile a větší prostor je přednější.
 

DeletedUser

Host
tady je ještě jeden problém. Pravidelně na mně útočí hráč, který je v době bronzové, už dlouho a i když mu postavím obranu z mé doby, on mé jednotky nevidí a projde přes automatické dva kopiníky. I kdybych se zbláznil a okousal klábosnici, tak tohle prostě neovlivním. Tohle by se mělo řešit
 

Pájik

Nováček
Zapomněl jsem do toho dotazníku napsat jedno podstatné vylepšení ve hře a to. Když na mě zaútočí nějaký hráč a vidí, že mám lepší vojsko, což si může zjistit i předtím, že se podívá na můj hrad, a boj vzdá, tak by mě ten hráč mít nějaký postih (třeba polovina nasazeného vojska mu umře a pod) a ne, že mě vyhlásí Útok, uvidí, jestli tam nějakou armádu mám a když ne, tak pobije ty dva kopiníky a vyrabuje mě, a když tam armáda bude, tak si v klidu odejde, to je podle mne nedotažené.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru