Odkaz na VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13678

Host
Nová funkce, kdy lze dát odkaz na VB do cechovního fóra je jistě přínosem, ale bylo by dobré, umožnit takový odkaz i smazat. Pokud dá hráč odkaz na VB před dokončením a úroveň se dokončí, odkaz tam zůstane i s hodnotou např. 0/540. Pokud je tam takových odkazů víc, vzniká v tom zmatek.
 

DeletedUser14582

Host
to je podle mého zbytečné. Dřív se napsalo třeba: Dynamika, tři místa volná.. a když jsi si to třeba po hodině přečetl tak jsi musel najít tu VB a zjistit že už je ukončena. Teď už víš hned že jsi přišel s křížkem po funuse. Takže je to lepšejší
 

DeletedUser13678

Host
Já v tom zmatek rozhodně nevidím a myslím, že díky zeleném ukazateli je hned jasné, že je VB již dostavěná.
Pokud je dostavěná, pak nemá ve vlákně s názvem třeba VB před dokončením co dělat. Stejně tak VB se shozeným lešením ve vlákně VB- lešení. Nikdo přeci nikoho nenutí to mazat, ale mít tu možnost, mnozí by toho využili. Koneckonců, je to jen návrh.
 

peepee77

Veterán
Já myslím, že situace se téměř nezměnila od předchozího stavu. Jen teď místo prostého textu - který taktéž zůstával ve vlákně - je tam kliknutelný odkaz s ukazatelem. Takže není nutno danou budovu hledat.
Co se týče lešení tak třeba v našem cechu si na lešení zakládá každý vlastní vlákno a povinnost přispět mají všichni. I když je lešení už dole tak se přispívá do dalšího levelu. Kdo přispěje ten vlákno opustí.
 

DeletedUser13678

Host
Danken havran: Já přeci nepíšu, že to cos napsal není pravda. Píšu, že ta možnost odkazu je přínosem. Jen když odkaz po dohození VB smažeš, nebudeš muset nic zjišťovat s křížkem po funuse. Ta možnost nikoho nijak neomezuje. Ale pokud si to většina nepřeje, v poho, beru jako nežádoucí návrh :)
 
Určitě bych do toho nešahal. Nevím proč má najednou někdo potřebu mít možnost zpětně mazat zprávy. Te je prostě blbost.
Navíc stav je naprosto stejný jako předtím. Jen teď nemusíš daného hráče rozkliknout, ale rovnou vidíš jeho stav.
 

DeletedUser13678

Host
Určitě bych do toho nešahal. Nevím proč má najednou někdo potřebu mít možnost zpětně mazat zprávy. Te je prostě blbost.
Navíc stav je naprosto stejný jako předtím. Jen teď nemusíš daného hráče rozkliknout, ale rovnou vidíš jeho stav.
Tady nikdo nemá najednou potřebu mazat zprávy. Toto je nová funkce a šlo by jen mazat odkaz na "splněný úkol" třeba po dostavbě lešení. Protože některé cechy, a je jich dost, toto mají ve svých pravidlech. Takže když na cech. fóru dám do složky "lešení" odkaz na velkolepku, kde chci přispět na lešení, po shození lešení tam odkaz visí dál, vidím jak rostou další úrovně, ale svoji funkci už splnil. Po shození lešení a smazání odkazu vím, že jsem nikam nezapomněl přispět. Je to stejné, jako když zmizí odkaz na úkol, který jsem již splnil. Nikoho tento návrh neomezuje, ani nezvýhodňuje. Malý červený křížek vedle odkazu (nikoli vedle každé zprávy), dá každému možnost volby. To je ode mne vše k tomuto návrhu :)
 

peepee77

Veterán
Řekni mi jaký je rozdíl v tom jestli v hromadné zprávě určené k výměně bodů - v kolečku - visí prostý text s názvem budovy nebo přímý odkaz na tuto budovu? Já ho prostě nevidím.
 
Ehm na fóru odkazy na VB přidávat nejde :)
To lze jen v hromadných zprávách.
A je vidět, že jsi stále úplně mimo. My taky máme v pravidlech, že musíme zveřejnit lešení a ostatní nám od něj musejí přispět. A máme na to speciálně určenou hromadnou zprávu. A také mám určeno, že nezáleží na lvl budovy, ale každý musí přispět, takže je naprosto jedno kolik tam je bodů.

Další kolečko jsou pak výměny. Máme různé a také na to máme hromadné zprávy. Dříve jsem musel kliknout na hráčův portrét, kliknout na velkolepé budovy a poté nalézt budou a občas jí i rozkliknout, abych se podíval jestli má smysl tam dávat body. Nově stav bodů již vidím rovnou a otevřu jí jedním klikem.

No a pak tu máme další specifické "vláko" (hromadnou zprávu) do které píšeme budovy před dokončením, aby si mohli hráči rozebrat zbývající plánky.
No a tady je rozdíl nejmarkantnější.
Dříve:
1) Klik na portrét.
2) Klik na Velkolepé budovy
3) Chvíle načítání a zjištění, že VB je již dostavená.
nebo
3) Chvíle načítání a klik na budovu.
4) Poslední hráč má víc bodů než kolik je zbytek a tak zavírám
nebo
5) Dávám body.

Teď:
0) Vidím, že je již dostavěno
nebo
0) Vidím, že je možné dát body
1) Klik na Otevřít
2) Dám body
nebo
3) Nedám body

Pokud v tomto popisu nevidím znatelný rozdíl a obrovskou úsporu času tak s tebou je již jakákoliv diskuze na toto téma naprosto zbytečná a kontraproduktivní.

Další věc je ta, že onen odkaz je "obyčejná" zpráva, akorát v těle má odkaz na VB. Takže když by se jak ty říkáš ten odkaz smazal tak bychom tam měli kupu prázdných zpráv.
A už vidím, jaký by v tom byl zmatek v kolečku výměn.

Prostě a naposledy to shrnu. Návrh nedává vůbec žádný smysl a jeho přínos by nebyl zlepšením, ale zhoršením hry.
 

Svatej

Legenda
Dodám jen že pokud někddo řeší cechovní lešení stylem - Dám to na fórum, až bude hotovo tak to smažu.
Tak toho o hře a jejích možnostech na různých platformách jednak moc neví, jednak se zbavuje možnosti kontroly.
protože:
1) fórum je dostupné jen pro hráče na PC platformě
2) jak chceš zkontrolovat příspěvky do lešení, které už někdo smazal?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru