ODMĚNY

Dobrý den,jen dotaz, v cechovní bitvě byla odměna "prý" 50 bodů,v následující bitvě "prý"10 a nikde nic PROČ
 

MadnessFalax

Dopisovatel
V CB jsou následující odměny:
  • za umístění: Ty na konci bitvy dostane každý člen cechu a pro každého člena jsou stejné. Aktuální odměnu, pro kterou se tvůj cech kvalifikoval, najdeš, když v průběhu CB rozklikneš žebříček CB. Poté stačí zakliknout truhlu, která je uvedena u tvého cechu. Odměny se automaticky připočtou po skončení bitvy a žádné body v nich nejsou (tedy, pokud nemyslíš ligové body - ty jsou uvedeny vedle truhly).
  • za boj: V závislosti na tom, v jaké lize se tvůj cech nachází, máš pevně danou procentuální šanci, že po vyřešeném střetu dostaneš odměnu. Kterou odměnu dostaneš, je opět dáno nahodile. Procenta i dané možnosti jsou opět závislé na lize cechu. Za střet můžeš dostat maximálně 10 výzkumných bodů a to v diamantové lize.
Z dotazu není patrné, zda je řeč o ligových bodech, nebo o bodech výzkumu, proto jsem pokryl obě možnosti. Snad jsem ti dotaz zodpověděl dostatečně.
 
Naposledy upraveno:

qwertik

Komentátor
Dá se někde zjistit výše šance na jednotlivé odměny? Sochama cti bych mohl tapetovat, ale suroviny přestaly padat úplně. Ušla mi nějaká aktualizace?
 

qwertik

Komentátor
Děkuji za odpověď, u mě je to asi taky tak, takže skutečně surky nerfli, akorát to nikde nemůžu objevit, žeby to bylo tajné? Stejně tak Sem. banka, prý má dávat dia, sice ji mám jen na lv 20 ale i tak dia v odměnách jsem jsem jaksi neviděl.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Kromě změny Barvité zahrady, které se v poslední verzi vrací produkce :gds:, neproběhla žádná úprava cechovních bitev. O změně by se předem informovalo, nicméně pokud pozorně čtete posledních pár oznámení k aktualizacím, možná jste si všimli nějaké té poznámky o plánovaných změnách. Co se týče pravděpodobností odměn, tak zatímco žádné oficiální nejsou, jako na většinu podobných dotazů poslouží komunitní fandom wiki, kde jsou k dohledání zaevidované šance pro obě mapy. Zhruba odpovídají vlastním odměnám za předchozí kolo, tudíž ne - :gds: z odměn za střety v bitvách odstraněno nebylo a ani šance na zisk se nezměnila.
psKPwov.png
 
Nahoru