Odměna speciální budova

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

MenestheusCZ

Turista
Ahoj všem,
mám otázečku ohledně odměny jako je třeba speciální budova. Kámoš co je v době železné a docela ( hodně) to fláká dostal dnes za spokojenost obyvatel speciální budovu "Královna". Jak je to s těmihle budovami jako odměnami? Je to jen náhodné nebo to má nějaká pravidla jako např.plácnu 10 dní 120 procentní spokojenost atd.U návodů jsem nic nenašel tak se ptám.A o žádném eventu nevim.
Díky
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
No jsou možnosti. Buď hra dává sem tam nějakou odměnu lidem, kteří nehrají, aby je natáhli zpět. Ale to jsou většinou diamanty, královnu jsem ještě neviděl. Nebo ji získal v cechovní expedici, kde je královna jednou z odměn na konci prvního kola. No a nebo tě jen tahá za nos, protože královnu jinak ve hře získat nemůžeš.
 

MenestheusCZ

Turista
:) Hrál to naposled včera i dnes,cechovní expedici viděl jen z dálky :) a netahá páč jsem se k němu juknul a má jí,včera jí neměl. Nemá důvod mě tahat za nos :)

btCvG.jpg
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
Tak ji možná dostal již dříve, třeba v rámci jablečného eventu a nevšiml si toho. Za obyčejné úkoly se královna jako odměna nedává.
 

MenestheusCZ

Turista
Hraje to cca tři týdny a odměna na něj vyskočila dnes prý s hláškou něco jako" Tvý obyvatelé jsou s vámi nadmíru spokojeni a jako odměnu dostáváte královnu,nebo tak nějak Ale to je fuk. Už to neřeš :) :)
Každopádně dík za odpověď.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11297

Host
Je možné, že novým hráčům se něco podobného rozdává. Ale nikde se o tom pořádně nepsalo, takže je to pro mě nová informace. :)
 

Arthoris

Odborník
Jak píše WinJet, taky jsem neměl páru, že tohle ve hře je, navíc o tom není nikde ani zmínka. Je ale možné, že to dostávají noví hráči, jako motivační odměnu, aby více hráli.
 

Kayro

Znalec
Je to jen hloupost ale chapu kralovnu nebo podobnou budovu v ledovce jako skanzen ale do doby zelezne se musela propadnou casoprostorem nebo jak. :)
 

DeletedUser13913

Host
já hraji chvilenku a žádnou odměnu jako nováček jsem mám pocit nedostala.Co jsem si nevydobyla v expedici nebo nekoupila ,tak to nemám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru