Odměna za plnění úkolů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RafaelSantos

Turista
Oblast hry: Odměna za plnění úkolů

Současný stav: Za splnění cyklického úkolu dostanu odměnu, kterou nemohu ovlivnit

Nápad: Při plnění cyklických úkolů např. vyprodukuj smlouvy 5x, vynalož 81 výzkumných bodů, shromáždi 550 tisíc mincí... dostanu náhodně nějakou odměnu; mince, zásoby, medaile... Navrhuji při splnění těchto úkolů, aby se mi otevřelo okno, ve kterém by byla 3 okénka s náhodnou odměnou, kterou si mohu sám vybrat. Řekněme, že vynaložím 81 výzkumných bodů a dostanu za odměnu na výběr zásoby, mince nebo plánek. Při každém splnění úkolu by se možnosti volby odměny různě generovaly z těch, co mohu teď náhodně získat. Není moc efektivní, když za splnění úkolu shromáždění mincí získám odměnou další mince, zvláště v případě, že jich mám v řádech desítkách milionů.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

trojan1673

Veterán
Tak tohle určitě neprojde :)
Podle mého od toho je to skrytá odměna, aby jsi byl překvapen.
To už by bylo hodně velké ulehčení, nehledě k tomu, že by si takto nemusel utrácet drahé diamanty za plánky.
I když chápu, proč by jsi si chtěl vybrat, tak já budu raději překvapená :p
 

DeletedUser2451

Host
no já teda nevím je fakt že to asi neprojde ale na druhou stranu se v drtivé většině začali dávat náhodné odměny a je to až ted asi posledního 3/4 roku co to začalo dřív už člověk rovnou věděl co dostane za odměnu a byl bych zas za to rád.
 

Arthoris

Odborník
Jasně ten tvůj návrh by ovlivnil výnos těch odměn k lepšímu ale jak psala trojan je to skrytá odměna,takže to odklikneš něco dostaneš a čau.To je prostě ta náhoda a nebo u těch úkolů zaplať xxx zásob a xxx mincí a buďto dostaneš něco smysluplného nebo těch pár mincí popřípadě zásob a o tom to je.Další věc pokud máš desítky miliónu a těch zásob,tak to můžeš dělat pořád dokola ale u toho se už vyplatí mít Chateau Frontenac.
 

DeletedUser3139

Host
Fakt zajímavý nápad, jen bych ho drobátko vylepšil. Ty tři okénka bych nechal, jen by tam , čistě náhodně, mohlo být 1 000 dia, 3 000 dia a v posledním 6 000 dia. A teď jsem zvědav, kdo bude proti! ;):D:cool:
 

Dan 77

Veterán
Tak a se mnou máme 3 podpisy, to stačí. Pošlete to do Německa vývojářům a jsem zvědavý, jestli to projde. :D
 

Dan 77

Veterán
Jsem proti návrhu, ale aspoň by se mohla zredukovat četnost náhodných odměn v posledních epochách.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru