Odměny za MOT/ZUŠL

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
jen mě tak napadlo, zda by nemohlo být v nějaké další verzi aplikováno rozšíření, které by řešilo odměny za zušlechtění a motivace....napadlo mne např. dle doby by se odvíjela výše bonusu (odměny) a pak že za zušl. by byl gold a za motivaci kladívka. V moderní době např 500/akce, místo trapnejch 20 :( víc by to možná některé hráčo motivovalo procházet, tak to asi ne :(
 

DeletedUser7772

Host
myslím, že je jedno či 20 alebo 500 zlatky sú už v modernej dobe asi nie moc lákavé - môj názor (podložený miliónmi zlatiek hráčov na konci výskumu)
čo takto náhodný výber ako u fontánky? to by bola motivácia jedna radosť
samozrejme v malom množstve a nízkou pravdepodobnosťou ale šanca by bola na zlatky 20-500, suroviny 20-500, suroviny náhodne 2-5, 1FB, 1-3 diamanty, plániky radšej nie už aj tak ich je všade plno :)
možno to tu už bolo navrhnuté tak ako píšem (iba viac zlatiek som si istý), ale vidím vlákno tak odpovedám...
 

Thesseus

Znalec
To by bylo pěkný ale pravděpodobnosti by museli být hodně maličkaté. Ale on i původní návrh není špatný a je spíš reálnější, že by se realizoval. Sice už hráči an konci výzkmu mince nepotřebují ale za každých 300 mincí je stále jeden bod do žebříčku ;)
 

DeletedUser7772

Host
už letím motivovať ten jeden bod do rebríčku sa bude hodiť :)
 

DeletedUser11359

Host
To by bylo opravdu pěkné. Když už zvyšovali příjmy z Radnice v každé době, tak proč ne tohle? Např.: Doba bronzová 20, železná 50, raný středověk 100, vrcholný středověk 200, pozdní středověk 300, koloniálka 400, průmysl 500, pokrok 700, moderna 1000 a postmoderna 1500. To je jen příklad, nárust by nemusel být až tak velký, ale co má člověk z motivace, když vlastní všechny nákresy? Já jsem ve vrcholném středověku a vlastním všechny VB do této doby a mezi sousedama jsem na 2. místě a nemám tam nikoho z pozdního středověku, takže motivace a zušlechťování pro mě nemá vůbec význam. Motivuji pouze cech a přátele a z toho jsem plánky už pár dní nedostal.
 

DeletedUser11231

Host
Návrh od Joza sa mi líbí víc. A i když sa s jeho názory většinou moc neztotožňuji, tak dneska výjimečně jo:)
[SPOIL]
myslím, že je jedno či 20 alebo 500 zlatky sú už v modernej dobe asi nie moc lákavé - môj názor (podložený miliónmi zlatiek hráčov na konci výskumu)
čo takto náhodný výber ako u fontánky? to by bola motivácia jedna radosť
samozrejme v malom množstve a nízkou pravdepodobnosťou ale šanca by bola na zlatky 20-500, suroviny 20-500, suroviny náhodne 2-5, 1FB, 1-3 diamanty, plániky radšej nie už aj tak ich je všade plno :)
možno to tu už bolo navrhnuté tak ako píšem (iba viac zlatiek som si istý), ale vidím vlákno tak odpovedám...
[/SPOIL]

Líbí se mi prostě ta možnost, že by sem tam ta odměna byla jiná než těch 20 mincí a i kdyby měla být v podobě 1 ks surky, jedné medaile, jednoho FB, apod. Jednoduché a nebolestivé vytrhnutí ze stereotypu.
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj také se přikláním podpořit:

Líbí se mi prostě ta možnost, že by sem tam ta odměna byla jiná než těch 20 mincí a i kdyby měla být v podobě 1 ks surky, jedné medaile, jednoho FB, apod. Jednoduché a nebolestivé vytrhnutí ze stereotypu.
 

DeletedUser

Host
Bral bych to jak psal Jozo.. Ale opravdu, zamyslete se, dvacka je opravdu málo..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru