Odměny za pomoc s výstavbou

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

MenestheusCZ

Turista
Zdravím,
mohli by jste mi prosím poradit jak je to s odměnami za pomoc s výstavbou.Jestli jsem to dobře pochopil tak pokud někomu pomůžu výzkumnými body,mohu získat různé odměny-nákresy,výzkumné body,medaile.Proč se ptám-pomohl jsem ale nic jsem neobdržel i když jsem asi měl dostat 5 výzkumných bodů,jeden nákres a 6 medailí. Pochopil jsem něco špatně? Pokud to tu někde bylo ( nenašel jsem) tak se omlouvám.
Díky
 

MenestheusCZ

Turista
Dík za odpovědi,nicmémně nechápu to přezkočení ( lze to zjistit před pomocí ?) ale to je fuk.Jde mi o to že jsem pomohl třemi body a u mého jména se hned objevila truhla právě s odměna pro tuto úroven 5 výzkumných bodů + 6 medailí + 1 nákres a ani jedno nepřišlo.Tak se jen ptám jestli je to ok.
 

DeletedUser11297

Host
Odměna se ti připíše až po dokončení stavby, na kterou přispíváš. Pokud jsi dal pouze tři body, jak píšeš, tak je velmi pravděpodobné, že tam někdo naházel více bodů a tím tě přeskočil.
 

DeletedUser3817

Host
No a kdyby se stalo, že máš nárok na odměnu, ale ta se ti nepřipsala, kontaktuj podporu. Tady ti pomůžeme leda dobrou radou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru