okénko Forge bodů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

mazlik

Nováček
Návrh spočívá ve zvětšení okének FB. Pokud velkolepé budovy dávají více bodů bylo by dobré mít je kam uložit , což je nemožné při počtu 10 okének. Při překročení této hranice a výběru FB, se vracíte zpět v čase na 60 min.
 

Svatej

Legenda
:D
Mno musíš i nejdřív uvědomit, že tohle, o čem píšeš, je jeden ze základních strategických prvků ve hře. Pak si musíš uvědomit že tohle je strategická hra.
A teď si uvědom, že cílem, záměrem vývojářů je aby hráči byly ve hře co nejčastěji. Co by se asi stalo, kdyby jsi rozšířil objem baru FB? Myslíš že by tím vývojáři zvýšili aktivitu hráčů? Nebo by spíš hráči nechodili do hry tak často? :D

Zkrátka, to co navrhuješ se nikdy nestane :)

Ale naopak, navrhuju, aby se bar omezil na 8FB. :)
 

DeletedUser3817

Host
Lorde, tenhle nápad je, hádám, tak třetí až čtvrtý v četnosti, ne?
Ale nikoho z oněch "nápadníků" ( :p ) nenapadne, že je proti smyslu hry...:confused:
 

traktorista

Odborník
Tady to dotyčný myslel asi trochu jinak. Jde o to, že pokud popoženeš do výšin Mys, Hagii nebo jinou z budov produkující body, tak prostě máš při výběru dilema - sebrat? Nebo čekat až doběhne bod v baru? Myslím, že by to nebylo neřešitelné udělat ve stylu - pokud hráč vybírá budovu, která produkuje 10 a více FB odpočet k dalšímu bodíku se nepřeruší. Na druhou stranu, takovým hráčům je to obvykle už dost jedno :D.
 

DeletedUser5384

Host
Taky si myslím:)
Pamatuju,že zpočátku jsem vybíral pečlivě 24 bodů denně :D Dnes,když chci sebrat úrodu,klidně ji seberu,i kdyby na odpočtu chybělo pár vteřin;)
Ale pokud mohu do tohoto vlákna "přilepit" jiný návrh, mě osobně by spíš pomohlo, kdyby nejlépe vpravo od baru FP byl bar na pokusy do expedic. Vpravo proto,že vlevo bývá bar na třeba vajíčka a na hlavní ploše proto,že je zbytečné překlikávat na exprudice jen kvůli kontrole stavu.
 

Svatej

Legenda
Crackenosch: No vidím to taky nějak okolo 3tího místa. :D

Traktorista: Deně mám jenom z VB a dalších budov na bodíky 52 bodů + studánky... A ano, při takovémhle množství bodů, zvlášť když mi výroba dojede v jednu chvíli, je mi vážně jedno jestli při výběru zbývá do načtení "hodinového" bodu 50 minut nebo 50 vteřin.
 

mazlik

Nováček
:D
Mno musíš i nejdřív uvědomit, že tohle, o čem píšeš, je jeden ze základních strategických prvků ve hře. Pak si musíš uvědomit že tohle je strategická hra.
A teď si uvědom, že cílem, záměrem vývojářů je aby hráči byly ve hře co nejčastěji. Co by se asi stalo, kdyby jsi rozšířil objem baru FB? Myslíš že by tím vývojáři zvýšili aktivitu hráčů? Nebo by spíš hráči nechodili do hry tak často? :D

Zkrátka, to co navrhuješ se nikdy nestane :)

Ale naopak, navrhuju, aby se bar omezil na 8FB. :)

Ajó inteligente, dej to na dva body a hráči sem budou chodit každou hodinu :p:p:p

Tady to dotyčný myslel asi trochu jinak. Jde o to, že pokud popoženeš do výšin Mys, Hagii nebo jinou z budov produkující body, tak prostě máš při výběru dilema - sebrat? Nebo čekat až doběhne bod v baru? Myslím, že by to nebylo neřešitelné udělat ve stylu - pokud hráč vybírá budovu, která produkuje 10 a více FB odpočet k dalšímu bodíku se nepřeruší. Na druhou stranu, takovým hráčům je to obvykle už dost jedno :D.

ano ano jde o to, že jedním kliknutím vezmeš celou výrobu, ale body nikoli, klidně ať je okýnko na 10 bodů, ale ať se ukládají někam ty zbylý body z budov.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Ajó inteligente, dej to na dva body a hráči sem budou chodit každou hodinu :p:p:p
Divil by ses, ale ono by to tak u spousty hráčů opravdu fungovalo.... Jsou hry které jsou na tomhle principu založené. (přihlašování každou hodinu) V tomhle směru je FoE ještě poměrně líná hra.

ano ano jde o to, že jedním kliknutím vezmeš celou výrobu, ale body nikoli, klidně ať je okýnko na 10 bodů, ale ať se ukládají někam ty zbylý body z budov.:)
? Asi tě nechápu :D
Jedním kliknutím můžeš vybrat jakékoli množství výzkumných bodů z jakéhokoli množství budov (teoreticky i 999 FB z 999 budov - ale bude tě to stát diamanty)
Pokud vybereš z jedné budovy víc FB, než kolik se ti do baru vejde, nic nikam nemizí, všechny FB se ti přičtou.
Pokud vybíráš z více budov, v okamžiku kdy dosáhneš 10FB z baru, můžeš vvybrat ještě jednu budovu, FB z nevybraných budov nikam nemizí, jen čekají až je vybereš.

Takže pokud jsi to myslel jinak, tak mi svojí myšlenku rozviň... :D Jestli jsi to myslel tak jak jsi to napsal, tak té hře opravdu moc nerozumíš...
 

mazlik

Nováček
Mno... jde jenom o to, hmmm jak to vysvětlit ?!? Pustím hru když přijdu z práce, mám 9bodů super vložim je (někam), poté se mi každou hodinu načte jeden bod, večer mám 5 bodů a chci vybrat cca 5 budov, které vyrábějí FB. V poho že? Jenže teď začíná ten problém !!!! Klik 1 budova, klik na kamaráda kam dám body (někam) znova klik domu, klik na budovu sebrat body klik na kamaráda klik na budovu atd. atd.Ne každý má super pc který to zvládne za 10sekund, Má představa je taková že, 1x klik a seberu všechny body u těch 5 budov (cca24 bodů někdo 52, jiný třeba 80) pak druhý klik na kámoše kde dám třeba všechny body do nějaké budovy a konec, nebo jen půlku bodů a 3 klik body dám do výzkumu a hotovo, můžu se věnovat třeba válčení nebo... Tak asi takhle. Zdarec.
 

Svatej

Legenda
A co ti na tom vadí? :D To že to trvá? Vždyť to si můžeš urychlit za cenu 5 diamantů.... (tlačítko vybrat vše) O tom ti nikdo nikdy neřekl? A pokud nechceš používat diamanty, tak si nestěžuj. O.- Proto se tomu říká prémiová funkce...
 

Arthoris

Odborník
On asi myslel, že by chtěl vybrat všechny FB najednou, teď to jde max. do 15 FB.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
To se právě pletete oba dva O.- a to se vám tu snažím vysvětlit. Pokud máš v baru 10FB, můžeš vybrat ještě jednu budovu s neomezeným množstvím FB (tedy třeba dalších 50) omezením je pouze ta jedna budova, ne množství FB.
A i omezení jedné budovy lze odstranit - za cenu 5 diamantů můžeš kliknout na "vybrat vše" - pak, jak jsem psal výše, můžeš jedním klikem vybrat 999FB z 999 budov (teoreticky)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
Já četl jen ty dva poslední příspěvky. Jinak máš pravdu, když máš v zásobníku 10 FB, tak jde vybrat jen jedna VB.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12151

Host
Jdou vybrat vsechny najednou bez pouziti diamantu, jen musite na vsechny budovy tupat. Nejde to tahem. jde to pres mobilni aplikaci a jde to dobre. Bezne to tak delam.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru