Omezení bojových časů v CvC

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11445
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6375

Host
Zdravím,

s návrhem naprosto nesouhlasím, podobně jako nesouhlasím s žádným omezením, které se zde navrhlo, navrhuje nebo bude navrhovat, či dokonce bylo zavedeno. Zákazy nejsou spravedlivé, ničemu nepomohou a bude se tak dlouho omezovat, až nikdo nebude moct nic dělat, protože to bude zakázané. Vždycky se dá najít nějaká cestička a vždycky bude někdo, kdo bude kňourat, že se mu nedaří a že za to můžou ostatní, protože bla bla bla.
 

DeletedUser8847

Host
Dan 77: limit 7 dnů jednočlenné cechy nijak neřeší – naopak takový hráč má 7 dní na to, aby své útoky opakoval – řešením by mohl být třeba určitý surovinový deposit před vstupem cechu na mapu příslušné doby, ale ne toto.
 

DeletedUser4984

Host
Zásadně nesouhlasím s omezením časů, je každého věc, kdy chce nebo může hrát.
 

DeletedUser5598

Host
Tu padol konkrétny návrh, nepadlo tu nič iné, na čo sú tu zväčša reakcie. Nepadli tu žiadne iné obmedzenia, takže baviť sa o tom, že by sa mohli zaviesť iné obmedzenia je irelevantné a scestné. BY SA MOHLI, je to len pri slove "BY". Ďalej, písať tu, že 1-2 (v %) všetkých hráčov sú z iných časových pásiem je zase dosť scestné, tu sa bavíme o niečom inom. A ani tu nikto nezakazuje hrať: kľudne sa dá naďalej zbierať úroda, kľudne stavať mesto, aj M/Z aj bojovať na susedov. Bavíme sa len o CvC (GvG), o ničom inom. A celkové parametre hry sú také, že v žiadnom z nich nemajú všetci rovnaké možnosti. Taktiež scestné. Nehovoriac o tom, že preto je vytvorených množstvo jazykových serverov. ;)

Ten návrh je zameraný čisto na to, aby sa nedalo niekomu len tak dobyť mesto bez akejkoľvek väčšej snahy. Stojí to hromadu surovín a snahy. A systém je nastavený tak ako je, pri väčšom množstve sektorov sú náklady neúmerné. Ale kto chce škodiť, ten bude samozrejme proti tomu. A bude vždy proti tomu. :D

Podotýkam, že som hráč, ktorý je z cechu, ktorý zásadne bojoval neskoro v noci. :D Napriek tomu nemáme problém ho podporiť. Arvahall z veľkej časti ten problém nemá: najväčšie ani stredne veľké ani menšie cechy. Osobne som nepredpokladal, že by to prešlo, lebo kto škodiť chce ten bude zásadne vždy proti, hľadajúc pseudoargumenty typu časové pásmo. (iks hier má nočný zákaz boja) :D
 

DeletedUser3139

Host
A zase další ,,geniální" vylepšení hry!!! Super!!!
1. Já bych zase například rád měl ve hře (třeba až od moderny) tlačítko satelitní laserový štít. Po jeho aktivaci by na cechovní území v CvC nešlo zaútočit.
2. V současnosti mi hodně chybí ve výzbroji ruční jaderné granáty, co v okruhu 50 km vše zničí. Každý bojovník by měl dva!
Mám pokračovat? Takovýchto výborných nápadů tu mám ještě hodně přes sto! Bohužel, s tím časovým omezením jste mně předběhli!:cool::cool::cool:
 

DeletedUser4984

Host
Noční zákaz útoků je jeden z největších nesmyslů, které tu byly prezentovány, už chybí jen požadavek, aby se bojovalo jen když venku prší :p
 

DeletedUser12506

Host
YgGy, pěkně napsané, smekám :). Ve srovnání s ostatními příspěvky... Opravdu bych pár autorů chtěl poznat osobně, musí to být velké kapacity soudě podle smysluplných protiargumentů. Čtyři lidé ze zámoří--BOŽE!
 

DeletedUser2451

Host
Nehraji CVC a proto jako nezaujatý hráč říkám
Rozhodně proti a vždy budu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
To by stálo za nový návrh.
Deposit surovin by zejmena po prichodu kazde nove doby zvyhodnoval velke cechy ktere si suroviny naspori rychleji nez male.Pritom i mensi bojovny cech si na mape muze zabrat sve uzemi a udrzet si ho ale pokud bude muset cekat nez si vyrobi dostatek surovin tak uz nova mapa muze byt rozebrana velkymi cechy ktere si suroviny naspori daleko drive.
 

DeletedUser6011

Host
Jsem také proti, důvody už tu psali někteří hráči jako Podarok , traguar , trojan1673 a další.
 

Lotrr

Turista
Zdravim,
po delší době "jen čtení" mi to "zase nedá" a musim se drobet rozepsat. Osobně se velmi divím,že zde je tolik křiku proti návrhu,který by PLOŠNĚ,tj. všem bez rozdílu cechů,pokroku ve hře a doplňte si každý to "své další" sám, zaručil klid na poměrně důležitou část dne,tj. na noční hodiny. Ano, "směnaři" zřejmě tohle moc nevyužijí. Ale není ten,aby se zavděčil všem. Proto jsem velmi,velmi překvapen,že zde celá komunita beze slova "trpí" daleko rozsáhlejší "diskriminaci".Pokud stále ještě nevíte a "nejste doma", tak vám drobet napomohu. Trh. Copak omezení v poměru 0,5 : 1 : 2 není daleko horší a obtěžující omezení ? A NIKDO !,opakuji nikdo tu proti tomuto žádné "povstání na vsi " ani náznakem nikdy nezmínil !! Pokud by takovéto hromadné protesty a odmítání bylo směrováno na zrušení nesmyslného omezení obchodu, tak ano,tomu bych smysl přikládal a podpořil ho. Jinak celé tohle zdejší psaní má tak hodnotu "štěkání psů" ( s pardonem), karavana -->> INNO, stejně "POTÁHNE DÁL" ve smyslu honění peněz.To je jediné,na co slyší dokonale na 110% ! Tak jsem se zase vyjádřil a můžete mi rozcupovat .....
 

Zelda

Člen
Byli jsme jako cech s tímto návrhem osloveni a výsledek interní debaty byl různorodý - neb co člověk, to názor. Tudíž nemám práv tvrdit, že náš cech je pro nebo proti navrhovanému řešení. Budu-li mluvit za sebe, pak v návrhu nic výhodného pro pracujícího člověka nevidím. Je dost lidí, kteří hrají v noci a nemusí nutně být někde v zahraničí. Jediné akceptovatelné omezení by pro mě bylo systémové "příměří" třeba přes Velikonoce a Vánoce.

P.S. Jednomužné armády by se daly systémově omezit nemožností účasti v CvC třeba po dobu 14 dní od založení nového cechu, případně několika dny pro hráče při přestupu jinam (stačilo by možná 48 hodin).
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj zeldo myslím že by to bylo dobré řešení teda to s tím že by nový cech měl omezený čas než by mu byl povolen vstup na CvC já bych to udělal na 7 dní stejně jako návrat do cechu a zkusil bych to napsat jako extra nápad
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru