Omezování příspěvků do VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14121

Host
Předem se omlouvám, pokud se to tu již řešilo, já to nenašel.

Možná to zní šíleně, představa, že by někdo chtěl omezovat výstavbu svých velkolepých budov, ale i tak se zeptám, zda by nebylo možné "vyškrtnout" hráče z možnosti přispívání do konkrétní budovy. Např. kdyby vám přispěl hráč, od kterého body nechcete, tak v menu oné velkolepé budovy po kliknutí na jeho profil přidat možnost "vyloučit z přispívání", následkem čehož by se mu znemožnilo přidávat další body, a ty, které prozatím vložil, by se odečetly (nebo by zůstaly, ale toho by se asi dalo zneužít).

Napadlo mne to proto, že jeden hráč, se kterým jsem v drobné "válce", mi najednou začal přispívat, a mně se to nelíbí... :D Další věc by mohla být otevření velkolepé budovy pouze pro členy cechu + přátele. Jednoduše mít možnost z toho vyloučit sousedy, protože ne vždy jsou toho hodni.
 

DeletedUser5384

Host
hooj, je to tak,řešilo se to tu několikrát,jak v nápadech,tak v otázkách:)
Napadá mi trošku rýpavá otázka: Kdo jsi,abys určoval,kdo je čeho hoden? :D Ber to s rezervou:) Ale je to tak,že i přes tvé neshody s kýmkoli ty potřebuješ,aby ti budovy šly nahoru,jestli z toho ten darující něco má není tvůj problém. Pokud jsou tví soupeři rychlejší než tví přátelé,není to vina těch soupeřů.
Jediná možnost,jak zajistit,aby do VB nepřispíval někdo "nevhodný" je nestavět je. A myslím si,že je to tak v pořádku. :)
 

DeletedUser13489

Host
Druhou variantou je odpojení budovy od cesty, ale to by mohlo fungovat jen u někoho, kdo je tu ve stejné chvíli jako ti, kteří mu (s jeho souhlasem) přispívají :)
Za sebe ale můžu říct, že by se mi jakékoli omezování (systémové) možností přihazovat komukoli, komu zrovna chci, nelíbilo.
 
Jak zde již psal Lord, tak nejlepším řešením je se domluvit s přáteli a mít danou budovu prostě odpojenou. Sice ti nebude z ní fungovat bonus, ale řešením to je.
Když příjde čas na nahození bodů od přátel nebo cechu tak jí připojíš a hotovo :)
Pak když již mají zajištěné pozice jí už odpojovat nemusíš.
 

Svatej

Legenda
No takhle... odpojení budovy podle mě řešením není, protože se tím dobrovolně zbavíš jak příspěvků persona non grata, tak ale i "náhodných kolemjdoucích".
Osobně bych ti doporučil spíše změnu způsobu stavby. Pokud se tvému nepříteli vyplatí dávat ti body do budovy, zřejmě na tom nebude škodný. Takže s největší pravděpodobností si sypeš body do vvlastní budovy přímo. Zkus se zamyslet nad některým z nepřímých stavitelských možností. Jako je například výměna bodů na denní bázi. V okamžiku kdy by persona non grata měla zaplatit například trojnásobek zisku, asi by ti tam nepřispěl že? ;)
 

DeletedUser13611

Host
Důvod je to trochu lichý, ale vzhledem k tomu, že jsem už několikrát slyšel o případech, kdy někdo přišel o VB důsledkem toho, že mu tam nějaký "podprůrný" účet sypal body byl bych pro. Minimálně by se potom nikdo nemohl vymlouvat, že to neměl jak zastavit. Takže v konečném důsledku jako první:

Pro
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru