opět cesty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11293
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11293

Host
  • Oblast hry: komunikace 2x2
  • Současný stav: nelze udělat křižovatka silnic (2x2) mezi jednotlivými poli, vždy musí být celé pole (2x2)
  • Nápad: možnost udělat křižovatku (2x2) mezi jednotlivými poli
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano podobné tu je, ale zamčené
 

DeletedUser3139

Host
Zkus hádat, můžeš třikrát, proč to je zamčené. Pokud bys neuhodl, tak to je proto, že moderátoři to považují za vyřešené. Jinak tenhle nápad tu už opravdu byl a je nerealizovatelný, protože to tak tvůrci stanovili a chtějí, aby se hráči tomuto pravidlu přizpůsobili. Je to něco podobného jako je nemožnost otáčení budov, odkládání budov do magacínu, vylepšování diamantových budov apod.
 

DeletedUser11293

Host
Ano jistě, pokud se problém řeší tak, že se prostě uzamče, tak se potom nemusí divit, že to tady umírá. Chci to řešit a pruzení je jedna z možností.
 

DeletedUser8903

Host
Tak ono když máš cestu 2x2 tak je prostě potřeba plánovat budovy tak, že budou v relaci 2x2, 4x4, 6x6 a jakýchkoliv těchto kombinací. Jasně, je to v jistém ohledu nelogické, proč nejde překrytím udělat třeba vnitřní prostor 5x4 nebo třeba 7x5, když by stačilo jen tu silnici přeložit půlkou přes sebe, ale holt to tak je. Já to řeším tak, že prostě ještě k silnici prdnu ozdobný chodník, a mám třeba oblast 8x8 kde je 7x8 budova a před ní chodník 8x1 a je to :D
 

DeletedUser3139

Host
Tak a tady je přesně vidět, jak to tu chodí. Jeden hráč (Thraena) si láme hlavu s tím, jak se přizpůsobit pravidlům, které nastavili tvůrci (a to už tak ve strategiích bývá) a další, jak sám píše, chce hru přizpůsobit pruzením tomu, co by mu vyhovovalo (david172). A navíc jsem nějak nepochopil co tu umírá a zda změna posunu, nebo stavby silnic umírání zabrání! :cool:
Jako nápad to považuji za zbytečné požadování toho, co už tu bylo řečeno, že je neuskutečnitelné a doporučuji opětovně uzamknout hned po tom, co si to někdo z moderátorů přečte a případně mně doplní. Díky předem! :cool:
 

DeletedUser11293

Host
Aha, tak potom doporučuji moderátorům pro jistotu uzamknout celé vlákno -Nápady-. Thraenovo řešení nic neřeší, dekorace ztratily svůj smysl a jediné co má skutečně cenu je vše volné zabetonovat, bo cesty se nezušlechťují.
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

oznamuji Vám něco, co určitě nečekáte - uzamykám téma! ;)
Z důvodu XX-tého nápadu se stejnou tématikou.

Ale pozitivní informací je, že sekci "nápady" určitě zamykat nebudu! :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru