Opakované vkládání FB do výzkumu, nebo VB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7266
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7266

Host
Měl bych malý námět pro vývojáře - programátory.

Někdy se stává, myslím že nejsem sám, že chci z FB v inventáři vložit do výzkumu, nebo do VB (svojí, nebo cizí) více než 10FB, což je kapacita 24 hodinového zásobníku. Musím tedy zdlouhavě a opakovaně vyskočit z výzkumu, nebo VB, vstoupit do inventáře, nakliknout 10 (nebo 5) FB. Pak opustit inventář, vstoupit do výzkumu, nebo VB a body vložit.
Myslím, že pro vlastní hru toto komplikované řešení nemá žádný reálný účel.

Navrhuji tedy, doplnění okna výzkumu a VB o možnost zadávacího pole vložení určitého počtu FB z inventáře, až do jeho maxima. Obdobně jako u cechovní pokladnice, kde také mohu ze svých zásob zboží vložit přímo libovolné množství, až do maxima co mám na skladě.

Jednoduchý popisek "Vložení FB z inventáře" a zadávací pole pro počet FB, to by snad pro IT neměl být žádný problém :eek:)

Nenašel jsem podobné téma na foru, ale je toho tolik, že jsem se mohl přehlédnout.

Děkuji za pozornost

Droo
 

DeletedUser6769

Host
V inventáři je možné použít více balíčků najednou (víc než 30b celkem jsem nezkoušel zatím) a pak je vložit kamkoliv - výzkum / VB... Zásobník se sice neprodlouží, ale normálně se body přičítají a dají se použít.
 

DeletedUser6769

Host
Aha, tak ano, díky za opravu, Thesee, asi jsem si to špatně pamatoval. Ale pořád lepší 20, než 10 :):D
 

Thesseus

Znalec
Určitě, po dvaceti už je to 2x rychlejší.
Ne, že bych ten návrh nechtěl zavést ale vzhledem k řečenému a tak k tomu, že zas až tak často hráč nevkládá 100 a víc bodů a už to o VB není takový boj jako když spatřili světlo světa (tehdy koloniálního :) tak mi nepřijde až tak důležitý. Ale vylepšení to je, to bez debat.
 

DeletedUser2059

Host
Maximum není 20, ale nekonečno, závisí na množství v jednom výběru...
Každopádně i když je tento nápad několikrát na fóru vyjádřen tak by nebylo od věci jej opět otevřít.
 

DeletedUser7266

Host
Děkuji všem za vyjádření, i případnou podporu. To že jde naplnit 20 FB jsem již zjistil, ale že by bylo možno více, tak to nevím MODERÁTORe :eek:)
Zkoušel jsem to a víc než 20 mi to neumožní.
Bylo by dobré toto nadhodit vývojářům, aby se nad tím zamysleli.
Droo
 

DeletedUser11359

Host
Na jednou světe jsem otevíral 14 10-ti bodových balíčků, abych to mohl narvat do výzkumu. Sice je to zdlouhavé, ale to tě zabije, když u toho budeš sedět 10 minut? :D Času je dost, nežijeme jako vážky :) Nechtějte tu hru až moc snadnou :)
 

DeletedUser11338

Host
Ahoj, tuto mne také obtěžuje a proto hodnotím kladně ;)
Dokonce bych si dovolil nápad trochu rozšířit....
Když mám v zásobníku více FB, ale nechci je všechny proinvestovat mohu je tam klikat pouze bod po bodu, to ale může trvat pěkně dlouho, pokud je město rozsáhlé a PC je již ve vyšším věku (pomalejší) ;)
Navrhoval bych, aby bylo možno navolit kolik těch bodů chci proinvestovat a pak je odeslat ;)
 

DeletedUser2451

Host
Ahoj myslím že tento nápad ničemu neublíží a není tak špatný, ale zas o další okénko a tlačítko navíc.
Pár minut hry navíc při vkládání Fb. do VB. nikomu neublíží.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru