UŽIVATELSKÉ FUNKCE opuštění budovy

ahoj mam nápad nyní je to tak že když nahodím budovu a hráč buď přestane hrát nebo ji dlouhodobě neexpí mám v ní zaseknuté body a svítí mi v náhozech
návrh: zavedl bych třeba tlačítko opustit budovu klidně i s investovanými body bez možnosti kompenzace bv čehož výsledkem by bylo že už nebudou vyset v seznamu náhozu. docela mě iritují náhozy rok staré a nejde se jich de fakto zbavit jinak než to doházet celý což kolikrát ani nejde vzhledem k ceně dohozu a je to i zbytečné u neaktivních hráčů díky
 

vasa.jedlicka

Komentátor
jakoby formát náhozů, ještě v poměrech atd si ve výsledku vymysleli sami hráči.. to samé krádeže.. hold člověku někde uvízly body.. nechápu moc proč by člověk měl dostat ještě kompenzaci dokonce.. bohužel tady si myslím že naopak není nic lepšího než to trpět, nebo doházet sám postupem času.
 

Catenata

Turista
jakoby formát náhozů, ještě v poměrech atd si ve výsledku vymysleli sami hráči.. to samé krádeže.. hold člověku někde uvízly body.. nechápu moc proč by člověk měl dostat ještě kompenzaci dokonce.. bohužel tady si myslím že naopak není nic lepšího než to trpět, nebo doházet sám postupem času.
Však píše "bez možnosti kompenzace bv" ;-) Já takhle "musela" dohodit asi 300 bodů, jen abych uzavřela level ve VB hráčce, co už snad rok a půl prakticky nehrála a nekomunikovala, jen abych se její budovy zbavila ze svého seznamu příspěvků do budov.
Nejde totiž o nějaké náhozy 1.9 a pod, ale o oficiální funkci hry dostupnou v radnici - o seznam budov, do kterých hráč přispěl, včetně zobrazení na jaké pozici se nachází, kolik bodů zbývá do konce levelu a td.

Takže ano, s tímhle naprosto souhlasím! Klidně ať body propadnou, ale ať se dá udělat pořádek v radnici.
 
Nahoru