Otázky pro Bartłomiej Wawro

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser3139

Host
Konečně po několika letech od zahájení hry se zde objeví někdo z vedení, kdo odpoví (snad) na dotazy hráčů. Zkoušel jsem i přímý mail do INNO a bylo to bez odpovědi. Na dotazy k vezi na PC tu už bylo plno dotazů, ale já bych chtěl dotazy rozšířit o tu část, která se týká platformy pro android.
1. Je to pouze můj dojem, že se rozšíření funkcí v poslední době skoro zastavilo?
2. Je možné někde zjistit, kdy bude spuštěna ta a ta funkce aby hráč nebyl pouze odbyt tvrzením že ,,BRZY"? Teď to vypadá, že brzy znamená někdy, třeba za rok, či i déle?
3. Kontroluje někdo to, jestli je hra funkční, to znamená na ,,betě" než se spustí v ostré verzi? Podle mně ne, nebo velice špatně, protože jinak by nemohlo projít tolik chyb do ostré verze.
4. Ví se alespoň zhruba, kdy se bude moci hrát na androidu hra stejně jako na PC? Zatím to je totiž pouze berlička, která neobsahuje skoro polovinu důležitých i méně důležitých částí.
5. A ještě několik otázek, ale platí pro všechny platformy. Když jsem na konci výzkumu (a pokud bude nová doba tak po cca 10 až 14 dnech zase budu), tak by mne zajímalo, k čemu mi budou stamiliony mincí a kladívek a statisíce medajlí? Navíc proč vlastně mám toto sbírat, když poslední aktualizace je, že už za to nebudou ani body?
Tak bych mohl pokračovat ještě dost dlouho, ale nechám prostor i pro ostatní.
Jen jestli bych mohl požádat, tak mohly by být odpovědi na úrovni odborníka a nikoliv politika?
Předem děkuji za odborné, věcné a konkrétní odpovědi.
jipi53
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Dobrý den,
mám zásadní dotaz. Administrátor s přezdívkou ZOYD mi v rozporu s pravidly FoE zablokoval permanentně účet a odmítá mi ho odblokovat. Nedopustil jsem se žádného porušení pravidel související konkrétně s hrou FoE. Napsal jsem tedy, že předávám celou věc na policii ČR a on mi začal velice vulgárně psát a urážet mě. Vše mám stažené a konverzaci plně k dispozici. Máte-li o ní zájem, napište mi na mail mc.cernik@gmail.com. Jen doplním, že dotyčný admin ZOYD mi odmítá odpovědět na základě jakého důvodu mi udělil perma ban. Prý za to trestní oznámení na jmenovanou osobu, ale to není nikde v pravidlech, že by jsem za to měl dostat trvalý BAN! Chci odpověď, ale admin mi velice rychle smazává a blokuje účty i na podpoře. Můj nickname ve hře byl lililibor.

Díky za vysvětlení a za odblokování účtu. Podpora administrátorů v ČR je totiž tragická, arogantní a na hráčích jim absolutně nezáleží.
 

traktorista

Odborník
Tady je husto :D.

Já bych měl také nějaké otázečky - je v plánu využít nějak území pod mraky v minulých dobách? Pokud ano, je možné očekávat to v jakém časovém horizontu?

A pak, která země má nejhezčí supporterky? :D
 

DeletedUser

Host
Jak byl valentýnský event, dostal jsem misi od kleopatry proniknout do 2 území.
At jsem dělal cokoliv, žádný postup mi to nepřinášelo.
Jsem jediný?
Co jsem dělal špatně?
Dík za odpověd.
 

Svatej

Legenda
Z jakého důvodu??! bylo rozhodnuto o radikální změně velikonočního eventu, který tak byl degradován z jednoho z nejoblíbenějších na jeden z nejhorších vůbec?!
Nechápu proč si InnoGames podřezává větev pod sebou... Jsem si totiž docela jistý že po této radikální změně nebude velikonoční event pro Inno finančně zajímavý - ani z daleka tolik jako v předchozích letech. Stačí se podívat na feedback na beta foru...

Apropos: Odhodlá se vedení ke změně na poslední chvíli a obnoví starý styl velikonočního eventu? Nemělo by to být zas až tak těžké, vzhledem k tomu že kód předchozích eventů jistě máte někde uložený (stačí ho jen opětovně nahrát... )
Nebo se na feedback vykašlete a vypustíte do světa event, který za nic nestojí, kde hlavní cena nemá pro déle hrající hráče význam, kde není možné schovávat vajíčka ve mětech jiných hráčů, kde dokonce ani ve zlaté truhle není strážní oheň a kde hráči nemají možnost vybrat si odměnu kterou chtějí, ale musí se spoléhat jen na štěstí?
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj,dočkáme se radikální změny CV a omezení nefér taktik jednočlených cechů? Diskutuje se o změně CV a také,že ta změna bude větší,co je na tom pravdy?
Kdy bude nová doba? :))
Pokud by byla odpověď delší než ano nebo ne a nebo brzy budu Vám vděčny :) Klidně se rozepište a neostýchejte se :)
 

DeletedUser3

Host
Snažíme se připravit online stream chat. To samozřejmě vyžaduje nějakou organizaci navíc :).
 

Dan 77

Veterán
Tak jsem dostal oznámení do hry o online stream chatu. Má otázka pro moderátory zní:
Nevynulují se tím naše v tomto tématu už položené dotazy? Jinak řečeno, bude se na ně taky odpovídat nebo bychom se snad museli zeptat ZNOVU (pokud umíme plynně mluvit angličtinou)? V případě první možnosti - na naše písemně položené dotazy bude odpovídat teda pouze živě? A jeho odpovědi budou nějak zaznamenány, nebo u toho člověk musí být?
Předem díky za odpověď.
 

DeletedUser3

Host
Nenulují, některé dotazy vybereme a zeptáme se na ně.
Další otázky budete moci pokkládat prostřednictvím chatu.

Ano, plánujeme udělat záznam.
 

Dan 77

Veterán
Díky moc za důležité vysvětlení (z oznámení ve hře jsem to nepochopil, spíš mě znejistilo).
Takže dotazy, které nevyberete, můžeme položit znovu v chatu? To jde.
 

Dan 77

Veterán
Už proběhl živě mezi 15:15 a 16:15 (cca).
Teď už by měla otázka znít spíš tak, kdy bude záznam. A jestli bude písemný v překladu, nebo jestli to půjde jen přes to hodinové video, které lze spustit zpětně ve stejném odkazu, kde byl rozhovor živě a s chatem pro předání dotazu (a na to se současně sám za sebe ptám, protože k videu nejsou titulky):
 

DeletedUser12151

Host
sledoval jsem zive a bylo to zajimave, hodne otazek bylo polozeno "opatrne" rekl bych diplomaticky a i nektere odpovedi byli taky takove,ale urcite me zaujala informace o nove dobe, myslim,ze se mame na co tesit :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru