Otázky pro lawnot66

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Příští rozhovor, ve kterém bude hostem moderátor fóra Lawnot66, si budete moci přečíst 29. 7. 2015.
I vy se můžete našeho moderátora zeptat na to, co vás zajímá. Tento prostor je vyhrazen pro vaše otázky. Prosím, dodržujte pravidla tématu. Každý hráč smí položit pouze jeden dotaz. Příspěvek, který nebude obsahovat otázku, bude smazán! Vaše dotazy pokládejte do 20. 7. 2015.
 

JiPi53

Znalec
Zde na fóru jsem četl příspěvek, že ve hře podvádíš. Protože si to bohužel nemohu ověřit, tak se ptám přímo, je to pravda?
 

Kayro

Znalec
Je zamykani temat (kde by mohl nekdo v budoucnu polozit doplnujici otazku misto toho aby zakladal nove prakticky totozne tema) druh fetisismu?
 

netopirek

Host
Myslím, že být v týmu moderátorů je náročné, ovšem vzhledem k tomu, že je to dobrovolná funkce (nikdo nikoho nenutí to dělat) tak bych očekávala, že to budou dělat lidé s profesionálním přístupem, tedy takoví kteří se při moderování dokáží oprostit od zájmů které mají ve hře, dokáží pochopit že opačný názor než ten jejich prezentovaný na fóru není vždy špatný, chovají se logicky a když přistoupí k restriktivním krokům udělají to veřejně a s vysvětlením (mazání, přesun příspěvků atp). Navrch jsou schopni uznat, že nejsou neomylní. Považuješ se za takto profesionálního moderátora zde na fóru a myslíš si že i uživatelé fóra tě za takového moderátora považují?
 

Dejv91

Supportér
Člen týmu
Jako moderátor věnuješ hře strašně moc času, víš přibližně kolik hodin týdně to třeba je ?
 

mikypiky

Turista
Chtěl bych se zeptat, kam mizí z fóra příspěvky a názory hráčů s kterými nesdílíš názory Lawnote66 a taky jestli věříš na spravedlnost.
Děkuji za odpověď. Mikypiky.
 

Skrty

Znalec
Dobrý den,
některé příspěvky, které byly nevhodné, jsme odstranili. Prosím o to, aby dotazující používali rozlišovací schopnost. Pokud chcete řešit něco jiného, co koncept křesla pro hosty neobsahuje, obraťte se prosím do příslušné sekce / na příslušného pracovníka herní podpory.
Díky moc!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.