Označení hráče off-on line

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

majk1a

Komentátor
Byla bych ráda, kdyby jsem stejně jako ve foru viděla, jestli je hráč off nebo on line. A ještě pokud by ve zprávách fungovaly také smajlíci. Hledala jsem nápad, ale nikde jsem ho nenašla. Majka :cool:
 

DeletedUser6375

Host
Ahoj,

1. nemáš nápad sepsaný podle šablony :)

2. tento nápad tu byl již několikrát, i když se přiznám, že teď v rychlosti jsem ho nenašel, pravděpodobně leží někde v archivu :D

3. za sebe s ním nesouhlasím. Sice by to na jednu stranu bylo fajn, když třeba někoho sháním z jiného cechu, tak abych nemusel obepisovat x členů, než narazím na někoho online, ale na druhou stranu ne každý chce, aby bylo znát, že je online. Toho by se pak dalo zneužívat třeba i pro CvC - když uvidím, že hráči nepřátelského cechu jsou online, asi obleh nepůjdu položit... a pokud by to fungovalo jen v rámci cechu, tak není problém danému hráči napsat nebo napsat do hromadky, zda je někdo online a pokud má dotyčný chuť se se mnou bavit, tak odepíše. Já osobně bych nechtěl, aby bylo vidět, jestli jsem on, nebo off :)

4. smajlíkům bych se nebránil :)
 

Thesseus

Znalec
A já myslel, že je to Tvůj nápad, tak proč by ho měl po Tobě někdo přepisovat? Šablonu nechce on ale moderátoři, víš ;)
Nápad už tu byl mnohokrát a vždy velká debata kolem. Já jsem pro zavedení ale musím říct své oblíbené - že nápad je z kategorie zbytečných protože o takové možnosti vývojáři jistě ví a až to budou chtít zavést, udělají to.
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,
tento nápad tu není poprvé a asi ani bohužel naposledy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru